1 posms / Talsi - Kamparkalns

Maratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Juris Timšans Vīri 40 maratons 1 Jūrmala paid
2 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 1 Marupe paid
3 Lelde Ardava Sievietes 35 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
4 Aigars Kalnups Vīri 30 4 sekundes | Vudlande maratons 1 Smiltene paid
5 Ivars Lazdiņš Vīri 30 4 sekundes | Vudlande maratons 1 Smiltene paid
6 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 1 Carnikava paid
7 Māris Ločmelis Vīri 50 Filter maratons 1 Rīga paid
8 Krišjānis Cielēns Vīri 40 maratons 1 Baltezers unpaid
9 Toms Dinsbergs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
10 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
11 Uldis Selga Vīri VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
12 Rego Strazdiņš Vīri 50 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
13 Artis Žugs Vīri 30 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
14 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS SCOTT maratons 1 Rīga unpaid
15 Aggris Bokvalds Vīri 50 Stopiņu velo maratons 1 Stopiņu nov paid
16 Diāna Šika Sievietes 35 maratons 1 Ulbroka paid
17 Sandris Šika Vīri 40 maratons 1 Ulbroka paid
18 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles dzirnavnieks/FeelFree maratons 1 Dobele unpaid
19 Arvis Dude Vīri maratons 1 Kandava paid
20 Zigmārs Zučiks Vīri 40 VELO EXPRESS AERIFY maratons 1 Riga unpaid
21 Sandijs Kļaviņš Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 1 Riga unpaid
22 ivars drulle Vīri 40 maratons 1 Druviena paid
23 Dzintars Ausmanis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Kuldiga paid
24 Arvis Dude Vīri maratons 1 Kandava unpaid
25 Armands Berķis Vīri 50 mammadaba maratons 1 Latvija paid
26 Valdis Berķis Vīri mammadaba maratons 1 Latvija paid
27 Edmunds Dārznieks Vīri Lizums maratons 1 Rīga paid
28 Lauris Celitāns Vīri 30 Garām ejot/nanotev.lv maratons 1 Riga paid
29 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
30 Sentis Kārkliņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
31 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
32 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 1 Valmiera paid
33 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 1 Rīga paid
34 Roberts Viļums Vīri 40 DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
35 Ivars Prokofjevs Vīri ZZK maratons 1 Cēsis paid
36 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Ķegums paid
37 Arvis Taurenis Vīri maratons 1 Riga paid
38 Sandis Grikis Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
39 Konstantīns Smotrovs Vīri 30 Ebike maratons 1 Rīga paid
40 Kristofers Lembergs Vīri maratons 1 Rīga unpaid
41 Askolds Gludavs Vīri 40 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
42 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
43 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
44 REINIS AVENS Vīri 40 maratons 1 Riga paid
45 Ivars Smaukstels Vīri 30 maratons 1 Liepāja unpaid
46 Kaspars Serģis Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Cēsis paid
47 Kaspars Garda Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
48 Raivis Jansons Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Mārupe paid
49 Ivars Smaukstels Vīri 30 maratons 1 Liepāja unpaid
50 Katarina Elbrete Sievietes maratons 1 Rīga unpaid
51 Toms Knostenbergs Vīri VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
52 Jānis Vanags Vīri 40 Valmieras Velo Vienība maratons 1 Valmiera paid
53 Normunds Suksts Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1 SIGULDA paid
54 Arvids Steinbergs Vīri 50 maratons 1 Ozolnieki unpaid
55 Jānis Dābols Freijs Vīri 40 Engures sportam maratons 1 Engure unpaid
56 Reinis Fišers Vīri Engures sportam maratons 1 Engure unpaid
57 Ivo Levāns Vīri 40 Engures sportam maratons 1 Engure unpaid
58 Jānis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 1 Talsi paid
59 Jānis Bisenieks Vīri Patria Bottecchia maratons 1 Cēsis paid
60 Beate Kovgere Sievietes VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Alūksne paid
61 Rolands Zarītis Vīri patria bottecchia maratons 1 Alūksne paid
62 Kārlis Baltacis Vīri VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Carnikava paid
63 Agnis Baumanis Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
64 Ričards Jakobsons Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Mālpils paid
65 Mikus Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Mālpils paid
66 Aivars Strauss Vīri 50 EMU Mālpils sporta klubs maratons 1 Mālpils paid
67 Viktors Jakovlevs Vīri 50 Vidzemes mebeles maratons 1 Cesis unpaid
68 Kristaps Kancers Vīri 30 BELO Cycling Project maratons 1 Rīga paid
69 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 1 Kokšu rajons paid
70 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 1 Sigulda paid
71 Guntis Dukalskis Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 1 Krustkalni paid
72 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
73 Nauris Ķiepe Vīri 40 maratons 1 Talsi paid
74 Sandis Kalniņš Vīri 40 maratons 1 Sigulda paid
75 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
76 Andrius Jurkus Vīri 30 Jokers-Santa Monica Networks maratons 1 Vilnius paid
77 Gediminas Mukas Vīri 30 Jokers-Santa Monica Networks maratons 1 Vilnius paid
78 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
79 Valdis Ukins Vīri 40 maratons 1 ĀDAŽI paid
80 Aigars Lebedoks Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 1 Sigulda paid
81 Kaspars Paulins Vīri 30 maratons 1 Riga paid
82 Jānis Bērziņs Vīri 50 maratons 1 Rīga unpaid
83 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga paid
84 Marcis Jakobsons Vīri 50 Senaspasalesmebeles maratons 1 Carnikava unpaid
85 Lauris Grīns Vīri 30 VILSA maratons 1 Sigulda paid
86 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Rīga paid
87 Jānis Vējons Vīri 30 maratons 1 Sigulda paid
88 Romanas Černevičius Vīri 40 DUKE wheels & Wilier bike expert maratons 1 VILNIUS unpaid
89 Vilius Černevičius Vīri 40 DUKE wheels & Wilier bike expert maratons 1 VILNIUS unpaid
90 Ivars Romancevičs Vīri 30 Selonia maratons 1 Viesīte paid
91 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
92 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
93 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
94 Uldis Alītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
95 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
96 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Rīga unpaid
97 Sandis Riņķis Vīri 30 maratons 1 Mārupe paid
98 Aivars Skridulis Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Valdlauči paid
99 Kaspars Krievs Vīri 30 Dog Sport Carnikava maratons 1 Garkalne paid
100 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 1 Ogre paid
101 Rudolfs Gulbis Vīri 40 maratons 1 Baltezers paid
102 Jēkabs Vītols Vīri U23 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Sejas novads paid
103 Aivars Dārznieks Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 1 Lizums paid
104 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga unpaid
105 Toms Vandzbergs Vīri FREMAX maratons 1 Rīga unpaid
106 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 1 Rīga unpaid
107 Andrejs Leontjevs Vīri 30 maratons 1 Jurmala paid
108 Andrejs Leontjevs Vīri 30 maratons 1 Jurmala unpaid
109 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Riga paid
110 Aigars Paegle Vīri 30 HC Bike Tours maratons 1 Tome paid
111 Dāvis Veckalniņš Vīri maratons 1 Madona unpaid
112 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Ilzene paid
113 Viesturs Kazainis Vīri 50 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Ilzene paid
114 Ričards Jakobsons Vīri 30 MB SPORT - EMU maratons 1 Rīga unpaid
115 Andris Apalups Vīri 50 FREMAX maratons 1 Carnikava paid
116 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 1 Priekuļi paid
117 Krišjānis Ozols Vīri maratons 1 Rīga unpaid
118 Agris Krievāns Vīri 30 Pēdu nav maratons 1 Burtnieki paid
119 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 1 Uģēres paid
120 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
121 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
122 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
123 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
124 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
125 Dāvis Perševics Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
126 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga unpaid
127 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 1 Garkalne unpaid
128 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 1 Baldone paid
129 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
130 Nils Kazaks Vīri 50 Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
131 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 1 Baldone paid
132 Uldis Platnieks Vīri 40 Velohooligans/Ķeizari 1 maratons 1 Valka paid
133 Emīls Briedis Vīri U23 maratons 1 Cēsis unpaid
134 Mareks Logins Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
135 Nauris Birkentāls Vīri Raimaks maratons 1 Talsi paid
136 Jānis Auziņš Vīri maratons 1 Rīga paid
137 Aigars Šics Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 1 Krimulda paid
138 Henrihs Ķiģelis Vīri 40 Krimuldas velo komanda maratons 1 Krimulda paid
139 Andris Ūdris Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 1 Krimulda paid
140 Haralds Ūdris Vīri Krimuldas velo komanda maratons 1 Krimulda paid
141 kaspars celms Vīri 40 maratons 1 riga paid
142 Jānis PURMALIS Vīri 40 BASSO maratons 1 Sigulda paid
143 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 1 Sigulda paid
144 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda paid
145 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 1 Sigulda paid
146 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda paid
147 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 1 Sigulda paid
148 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 1 Salaspils paid
149 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 1 Lizums paid
150 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 1 Smiltene paid
151 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 1 Smiltene paid
152 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 1 Ķekava paid
153 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 1 Cēsis paid
154 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 1 Kuldīga paid
155 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 1 Rīga paid
156 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 1 Limbaži paid
157 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 1 Dzelmes paid
158 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 1 Bauska paid
159 Ilmārs Kranāts Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
160 Artūrs Breidaks Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
161 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
162 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
163 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
164 Lorens Milovanovs-Lācis Vīri ĀdažiVelo maratons 1 Ādaži paid
165 Anita Muižniece Sievietes 35 maratons 1 Alūksne paid
166 Armands Macijevskis Vīri U23 LiVelo / Zelta Zeme maratons 1 Līvāni paid
167 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 1 Līvāni paid
168 Egīls Vidžups Vīri 30 Ebike maratons 1 Rīga paid
169 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 1 Valmiera paid
170 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 1 Gulbene paid
171 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 1 Rīga paid
172 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 1 Rīga paid
173 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 1 Rīga paid
174 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
175 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 1 Cēsis paid
176 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 1 Ikšķile paid
177 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 1 Rīga paid
178 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 1 Riga paid
179 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 1 nereta paid
180 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepāja paid
181 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 1 daugavgrīva paid
182 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 1 Valka paid
183 Roberts Eberliņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 1 Riga paid
184 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
185 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 1 RÄPINA paid
186 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 1 Rīga paid
187 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 1 Daugavpils paid
188 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
189 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
190 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 1 Jaunbērze paid
191 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 1 Madona paid
192 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike maratons 1 Rīga paid
193 Jānis Romanovskis Vīri 50 Liecies mierā maratons 1 Ogre paid
194 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
195 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
196 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 1 Rīga paid
197 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 1 Saulkrasti paid
198 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 1 Suži paid
199 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 1 Jaunbērze paid
200 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 1 Jurmala paid
201 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Project maratons 1 Riga paid
202 Oskars Ozols Vīri 40 Grohe Team Latvia maratons 1 Rīga paid
203 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 1 Rīga paid
204 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 1 Allaži paid
205 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 1 Liepaja paid
206 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 1 Rēzekne paid
207 Ivars Logins Vīri 50 VeloRīts Gulbene maratons 1 Gulbene paid
208 Jānis Kolego Vīri 30 maratons 1 Auciems paid

Pusmaratons 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Jānis Bišers Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava unpaid
2 Jānis Zemeskalns Pusmaratona kungi Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Kuldīga paid
3 Jorens Gredzens Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 1 Kazdanga paid
4 Linda Tautere S 45 pusmaratons 1 Ozolnieki paid
5 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
6 Jānis Bišers Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
7 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rezekne unpaid
8 Aleksandrs Vaganovs Pusmaratona kungi Subarupower pusmaratons 1 Riga paid
9 Salvis Skaistais V 45 xXx pusmaratons 1 Rīga paid
10 Erasts Bobrovs Jaunieši pusmaratons 1 talsi paid
11 Mārtiņš Lasmanis V 45 pusmaratons 1 Ropaži paid
12 Valters Mūrnieks Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 1 Gulbene paid
13 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga unpaid
14 Nauris Selga Pusmaratona kungi HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga unpaid
15 Aleksandrs Pridorožnijs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
16 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
17 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Saldus paid
18 Agris Apsītis V 45 pusmaratons 1 Talsi paid
19 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT1 MTB team pusmaratons 1 Salaspils paid
20 Matīss Reinšmits Juniori Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele unpaid
21 Ivo Irbe Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 1 Riga paid
22 Mārcis Dedzis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 1 Riga unpaid
23 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 1 Riga unpaid
24 Ronalds Rītiņš Juniori VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 1 Saldus paid
25 Pēteris Vaganovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Mārupe paid
26 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Alūksne paid
27 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 1 Krasti paid
28 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 1 Jelgava paid
29 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 1 Jelgava unpaid
30 Mārtiņš Vīksne Pusmaratona kungi Sportland pusmaratons 1 Augšlīgatne paid
31 Toms Zirdziņš Pusmaratona kungi velotreniņi.lv pusmaratons 1 Mārupe paid
32 Edijs Šaicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
33 Irmantas Kučinskas Pusmaratona kungi Versmė MTB pusmaratons 1 Plungė LTU paid
34 Ramunas Pocius Pusmaratona kungi Versmė MTB pusmaratons 1 Plungė LTU paid
35 Jēkabs Kļaviņš Juniori HAWAII EXPRESS SCOTT - RRS pusmaratons 1 Rīga paid
36 Andris Sarksņa Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 1 Ogre paid
37 Julijus Zaura Pusmaratona kungi Bikko.lv pusmaratons 1 Siauliai paid
38 Ainārs Gerhards Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava unpaid
39 Marta Ratniece Sievietes U23 mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
40 Anna Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
41 Vilnis Ratnieks V 45 mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
42 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
43 Laura Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
44 Karīna Bernāne Jaunietes mammadaba pusmaratons 1 Latvija paid
45 Guntars Zīberts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
46 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Upeslejas paid
47 Nils Libietis Jaunieši pusmaratons 1 Riga paid
48 Edvards Vinters Juniori Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
49 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
50 Matīss Reinšmits Juniori Carnikava pusmaratons 1 Carnikava paid
51 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
52 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
53 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
54 Kristers Usārs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
55 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
56 Ernestīne Knēte Jaunietes DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
57 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
58 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
59 Madara Fūrmane Pusmaratona dāmas DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 1 Valmiera paid
60 Inga Kancere Pusmaratona dāmas BELO Cycling Project pusmaratons 1 Rīga paid
61 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras Velo Vienība pusmaratons 1 Valmiera unpaid
62 Toms Dzenis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 1 Rīga paid
63 Dagnis Zariņš Zariņš Jaunieši pusmaratons 1 Rīga unpaid
64 Kristaps Zariņš V 45 pusmaratons 1 Rīga unpaid
65 Rihards Ēvele Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 1 Ādaži paid
66 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 1 Ādaži paid
67 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Dobele paid
68 Ilgonis Smildziņš V 60 pusmaratons 1 Iņčukalns paid
69 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cesis paid
70 Aivis Zeiferts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
71 Māris Strādnieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 1 Skrunda paid
72 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre paid
73 Daiga Grinšpona S 45 pusmaratons 1 Saldus paid
74 Gundars Grinšpons V 45 pusmaratons 1 Saldus paid
75 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 1 Ogre paid
76 Aigars Popsujevics Pusmaratona kungi Corrado pusmaratons 1 Ventspils paid
77 Zigmas Gaubys V 45 Veloman pusmaratons 1 Jūrmala paid
78 Eglė Gaubienė Pusmaratona dāmas Veloman pusmaratons 1 Jūrmala paid
79 Leonas Jarmoska V 45 Scania pusmaratons 1 Klaipėda paid
80 Raimonds Blumbergs Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
81 Tomas Šmitas Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Klaipeda paid
82 Mārtiņš Vanags Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
83 Edijs Brambats V 45 pusmaratons 1 Babītes novads paid
84 Mārcis Andrejs Teriņš Juniori valmieras velo vieniba pusmaratons 1 Valmiera paid
85 Jānis Bautris Pusmaratona kungi Black Label pusmaratons 1 Rīga paid
86 Marcis Jakobsons V 45 Senaspasaulesmebeles pusmaratons 1 Carnikava paid
87 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
88 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
89 Artis Pujats Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ķekava paid
90 Jānis kalniņš V 60 LiVelo Zelta Zeme pusmaratons 1 Skaistkalne paid
91 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 1 Smiltene paid
92 Jānis Keiselis V 45 pusmaratons 1 Baldone paid
93 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Tukums paid
94 Laura Lāce Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Sigulda paid
95 Kaspars Siņicins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
96 Ralfs - Eduards Vanags Jaunieši Valmieras Velo Vienība pusmaratons 1 Valmiera paid
97 Dzintars Geste V 45 GESTE pusmaratons 1 Rīga paid
98 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Tukums paid
99 Roberts Belovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
100 Mārtiņš Kriķītis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 1 Salaspils paid
101 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 1 Rīga paid
102 Guntis Dravnieks V 60 Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
103 Verners Rinkovičs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
104 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 1 Iecava paid
105 Māris Ulnicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
106 Renārs Arājs V 45 DTG-MySport pusmaratons 1 Valmiera paid
107 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
108 Oļegs Baško Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
109 Aiga Paegle S 45 Engures sportam pusmaratons 1 Engure unpaid
110 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 1 Durbe paid
111 Martins Circenis Pusmaratona kungi Ebike/Machine pusmaratons 1 Ogre paid
112 Laura Dreimane Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga unpaid
113 Vjaceslavs Jarosenko Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
114 Igors Zvirbulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Liepāja paid
115 Rihards Liepa Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
116 Jānis Pētersons Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
117 Arnis Lisovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ropaži paid
118 Alvis Graudiņš V 45 pusmaratons 1 Ventspils paid
119 Guntis Čukurs V 45 MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Grobiņa paid
120 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
121 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
122 Markuss Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
123 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 1 Mālpils paid
124 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 1 Ventspils paid
125 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 1 Talsi paid
126 Arnis Lisovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ropaži unpaid
127 Mārtiņš Paupers Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 RĪGA paid
128 Oskars Locis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 RĪGA paid
129 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 RĪGA paid
130 Edijs Strēlis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 RĪGA paid
131 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 RĪGA paid
132 Juris Libers V 45 velocom.lv pusmaratons 1 Rīga paid
133 Tomass Adamovičs Juniori VentspilsRK pusmaratons 1 Ventspils paid
134 Armands Eglītis Juniori pusmaratons 1 Stopiņu novads paid
135 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Velo komanda Bauska pusmaratons 1 Bauska paid
136 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
137 Gatis Pakalniņš Pusmaratona kungi Ikšķile Velo pusmaratons 1 Ikšķile paid
138 Ksenia Solovyeva Pusmaratona dāmas KS sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
139 Aigars Umblejs V 45 pusmaratons 1 Sigulda paid
140 Sergejs Kačanovs Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Liepāja paid
141 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK Liepāja pusmaratons 1 Liepāja paid
142 Romāns Semjonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cesvaine paid
143 jekabs abrickis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 adazi unpaid
144 Jānis Bibis Pusmaratona kungi Regbija Klubs "VIKINGI" pusmaratons 1 Liepāja paid
145 Renārs Lūsis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Upesciems paid
146 Ēriks Piņķis V 45 Džins Bundžā pusmaratons 1 Sigulda paid
147 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 1 Sigulda paid
148 Lauris Bračka Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 1 Sigulda paid
149 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 1 Sigulda paid
150 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
151 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
152 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
153 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
154 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 1 Rīga paid
155 Endijs Bāders Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Riga paid
156 Uldis Siņicins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ventspils paid
157 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 1 Rīga paid
158 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi MapeiVelvemst pusmaratons 1 Balozi paid
159 Jānis Hartmanis V 45 VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
160 Toms Hartmanis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
161 Roberts Kalniņš Juniori VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
162 Gatis Grinšpons Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
163 Raivis Indēvics Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
164 Rūdolfs Grušs Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
165 Krists Močs Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
166 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni unpaid
167 Aivis Janauskis Pusmaratona kungi Īstie Veči pusmaratons 1 Salaspils paid
168 Agnese Gludava Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Liepāja paid
169 Kristaps Vaģelis Pusmaratona kungi Aerify pusmaratons 1 Saldus paid
170 Mārtiņš Šķiņķis Pusmaratona kungi MySport DTG pusmaratons 1 Rīga paid
171 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi Palus pusmaratons 1 Rīga unpaid
172 Kristofers Rācenājs Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
173 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
174 Juris Damškalns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
175 Gints Lūsis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
176 Kārlis Vanags Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 1 Rīga unpaid
177 Jānis Kalniņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 1 Baloži paid
178 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
179 Kārlis Švēde-Grīnbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
180 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 1 Rīga paid
181 Guntis Lavrinovičs Pusmaratona kungi GUNICH pusmaratons 1 Sigulda paid
182 Andris Vanags Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jelgava paid
183 Ilmārs Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 1 Rīga paid
184 ANSIS NUDIENS Pusmaratona kungi Dzedaiskij Kraj pusmaratons 1 Rīga unpaid
185 Ivars Ērglis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ādaži paid
186 Mārtiņš Zalonskis Pusmaratona kungi MTB Grobiņas novads pusmaratons 1 Liepaja paid
187 Oskars Plavnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ikšķile paid
188 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas Livelo/Zelta Zeme pusmaratons 1 Rīga paid
189 Edžus Cābulis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
190 Mārtiņš Fārenhorsts Pusmaratona kungi Talsu pakalnu sporta klubs pusmaratons 1 Talsi paid
191 Voldemars Kaktins Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 1 Ķegums paid
192 Laila Štrāla Pusmaratona dāmas GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
193 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 1 Limbaži paid
194 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 1 Limbaži paid
195 Ainars Priedeslaipa V 45 VELORITS pusmaratons 1 Gulbene paid
196 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ pusmaratons 1 Riga paid
197 Gatis Vītoliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Kuldīga paid
198 Martins Klints Pusmaratona kungi Krauzers MTB pusmaratons 1 Talsi paid
199 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi Heisterkamp Transport Latvija pusmaratons 1 Krimuldas nov. paid
200 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
201 Normunds Ērmanis V 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
202 Valters Mūrnieks Juniori VeloRīts pusmaratons 1 Gulbene unpaid
203 Ivars Babris Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
204 Reinis Korsūnovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Talsi paid
205 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
206 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
207 Daiga Rutka S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
208 Matīss Toms Vārna Jaunieši pusmaratons 1 Priekuļi paid
209 Pēteris Strautmanis V 60 pusmaratons 1 Mārupes novads unpaid
210 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Ogre unpaid
211 Toms Knostenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga unpaid
212 Liene Lelle Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Rīga unpaid
213 Jānis Rapa V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieku novads paid
214 Māris Pētersons Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieku novads paid
215 Dainis Jostsons V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieku novads paid
216 Andris Leja Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1 Riga paid
217 Nils Ziemelis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 1 Saldus paid
218 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieki paid
219 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieki paid
220 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieki paid
221 Artis Buliņš V 45 Pēdu nav pusmaratons 1 Burtnieki paid
222 Uģis Veidemanis Jaunieši NN Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga unpaid
223 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
224 Vitālijs Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
225 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
226 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
227 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
228 Artis Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 1 Garkalne unpaid
229 Ingrīda Šmite S 45 Baldones velokomanda pusmaratons 1 Baldone paid
230 Oskars Saulītis Pusmaratona kungi Velo klubs Sigulda pusmaratons 1 sigulda paid
231 Mareks Plētiens Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rauna paid
232 Kintija Plētiena Jaunietes pusmaratons 1 Rauna paid
233 Ivars Jansons V 45 pusmaratons 1 Rīga unpaid
234 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1 Valka paid
235 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1 Valka paid
236 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1 Valka paid
237 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1 Valka paid
238 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 1 Valka paid
239 Vitālijs Ļakins Pusmaratona kungi Yuasa pusmaratons 1 Rīga paid
240 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
241 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
242 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
243 Roberts Sarkanis Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
244 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
245 Uldis Bindris Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
246 Andis Jonāns Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
247 Mārtiņš Logins Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 1 Rīga paid
248 Gustavs Harijs Ābele Juniori pusmaratons 1 Rīga paid
249 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velo komanda pusmaratons 1 Baldone paid
250 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 1 Jaunpils paid
251 Ilze Radziņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Riga paid
252 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 1 Rīga unpaid
253 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Liepāja paid
254 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 1 Lizums paid
255 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 1 Ogre paid
256 Kalvis Kalnins Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 1 Rencēni paid
257 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
258 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 1 Ķekava paid
259 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 1 Rīga paid
260 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 1 Ozolnieki paid
261 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 1 Riga paid
262 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 1 Riga paid
263 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Rīga paid
264 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Rīga paid
265 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 1 Limbaži paid
266 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 1 Zaķumuiža paid
267 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 1 Bauska paid
268 Kārlis Skirmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
269 Kaspars Skudrēvics Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
270 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
271 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
272 Zigmunds Nurža V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
273 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
274 Rinalds Mekšs Jaunieši ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
275 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 1 Ādaži paid
276 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
277 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
278 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
279 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
280 Elza Lāsma Vaivode Sievietes U23 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
281 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 1 Līvāni paid
282 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Grobiņa paid
283 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 1 Alūksne paid
284 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 1 Jaunbērze paid
285 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 1 Ērgļi paid
286 Alvis Bringulis Juniori FILTER pusmaratons 1 Rīga paid
287 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
288 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 1 Alūksne paid
289 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 1 Rīga paid
290 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
291 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 1 Iecava paid
292 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
293 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
294 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
295 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 1 Cēsis paid
296 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
297 Kristiāns Markuss Gunne Jaunieši ĶNSS pusmaratons 1 Ķekava paid
298 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
299 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
300 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 1 Rīga paid
301 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
302 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 1 Rīga paid
303 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
304 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
305 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
306 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 1 Daugavpils paid
307 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
308 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Riga paid
309 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 1 Vālodzes paid
310 Pēteris Beķers V 45 Jumprava-Dendrārijs pusmaratons 1 Jumprava paid
311 Oskars Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
312 Ronalds Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
313 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 1 Rīga paid
314 Emīls Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
315 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 1 Saldus paid
316 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 1 Ulbroka paid
317 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 1 Kocēni paid
318 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala unpaid
319 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 1 Ērgļi unpaid
320 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 1 Ērgļi paid
321 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 1 Rīga paid
322 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
323 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 1 Baloži paid
324 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
325 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 1 Carnikava paid
326 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 1 Rīga paid
327 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
328 Astra Laugale S 45 pusmaratons 1 Rīga paid
329 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Jūrmala paid
330 Artjoms Sergijevičs Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
331 Kārlis Ancāns Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
332 Gusts Lapiņš Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
333 Līva Drauga Jaunietes HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
334 Artūrs Nummurs Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 1 Rīga paid
335 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 1 Jaunmārupe paid
336 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
337 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
338 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
339 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
340 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 1 Rīga paid
341 Rinalds Skopāns Juniori Velo Express Aerify pusmaratons 1 Gulbene paid
342 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
343 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Cēsis paid
344 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
345 Jānis Brūklis V 45 pusmaratons 1 Aizpute paid
346 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
347 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Rīga paid
348 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 1 Mārupe paid
349 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 1 Stende paid
350 Guntis Mūrēns Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
351 Markuss Dundurs Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
352 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
353 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
354 Kārlis Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid
355 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 1 Nīca paid

Grand Prix 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Lelde Tilko S Grand Prix Riteņvasara grand-prix 1 Rīga paid

Pusaudžu MTB 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Šarlote Gredzena V 12 Vellapēda pusaudzu-mtb 1 Kazdanga paid
2 KRISTERS ŽUKAS V 12 pusaudzu-mtb 1 Brocēni paid
3 Olivers Bresme V 14 pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
4 Valters Bresme V 14 pusaudzu-mtb 1 Talsi paid
5 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
6 Everts Biters V 12 pusaudzu-mtb 1 Tukums paid
7 Roberts Straubergs V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
8 Matas Kubilius S 12 Versmė MTB pusaudzu-mtb 1 Plungė LTU paid
9 Kaspars Zučiks V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
10 Ivo Valdmanis V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
11 Dāvis Aizpurietis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
12 Krišjānis Lejiņš V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
13 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 1 Carnikava paid
14 Līna Ancāne S 12 BALTAIS/BHNN pusaudzu-mtb 1 Rīga unpaid
15 Haralds Strādnieks V 12 Vellapēda pusaudzu-mtb 1 Skrunda paid
16 Amanda Reilija Zariņa S 14 ĶNSS / BRN pusaudzu-mtb 1 Riga paid
17 Adrians Zaķis V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
18 Eduards Pundurs V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
19 Linda Elizabete Brilte S 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
20 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene paid
21 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 1 Smiltene unpaid
22 Reinis Keiselis V 14 pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
23 Martins Rainers Čeksters V 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Ķekava paid
24 Alvis Matīss Zariņš V 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Ķekava paid
25 Kristers Karlsons V 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Ķekava paid
26 Loreta Vaisūna S 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Ķekava paid
27 Kristers Štrauhmanis V 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Ķekava paid
28 Krists Buncis V 12 pusaudzu-mtb 1 Ventspils paid
29 Miks Juliāns Kalniņš V 12 pusaudzu-mtb 1 Sigulda paid
30 Lauma Lange S 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
31 Paula Patrīcija Tilko S 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
32 Alvils Pētersons V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
33 Dāvis Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 1 Sigulda paid
34 Toms Strēlis V 12 RRS/Dzirciems pusaudzu-mtb 1 Mārupe paid
35 Toms Daniels Baumerts V 12 ĶNSS pusaudzu-mtb 1 Baldone paid
36 Ēriks Jānis Raitgars V 12 RRS Alfa pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
37 Ričards Austers V 14 Talsu MTB pusaudzu-mtb 1 Ventspils nov. paid
38 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 1 Ogre unpaid
39 Artūrs Teiss V 12 pusaudzu-mtb 1 Talsi unpaid
40 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 1 Lizums paid
41 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 1 Rencēni paid
42 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
43 Bruno Brēde V 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 1 Līvāni paid
44 Marks Sergijevics V 14 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 1 Jelgava paid
45 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
46 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 1 Nīca paid
47 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
48 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
49 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
50 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
51 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
52 Kristers Celitāns V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
53 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
54 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid
55 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 1 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 1 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Enriko Šika Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
2 Olivers Šika Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Ulbroka paid
3 TADAS Černevičius Zēni 7 DUKE wheels & Wilier bike expert bernu-velobrauciens 1 VILNIUS paid
4 Alens Šaicāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
5 Sofija Šaicāne Meitenes 7 bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
6 Povilas Zaura Zēni 7 Bikko.lv bernu-velobrauciens 1 Siauliai paid
7 Alīna Ūdre Meitenes/Zēni 3 Krimuldas velo bernu-velobrauciens 1 Krimuldas nov. paid
8 Artis Ūdris Meitenes/Zēni 5 Krimuldas velo bernu-velobrauciens 1 Krimuldas nov. paid
9 Olivers Vaisūns Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 1 Ķekava paid
10 Ernests Pundurs Zēni 9 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS bernu-velobrauciens 1 Smiltene paid
11 Paula Norīte Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
12 Līva Gludava Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Liepāja paid
13 Patriks Stūrmanis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Riga paid
14 Patriks Stūrmanis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Riga paid
15 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 1 Salaspils paid
16 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Olaine paid
17 Jānis Homko Zēni 9 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
18 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 1 Limbaži paid
19 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Lizums paid
20 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
21 Martins Sergijevics Meitenes/Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 1 Jelgava paid
22 Gerda Radziņa Meitenes/Zēni 5 LMT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
23 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
24 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
25 Pēteris Andžāns Zēni 9 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
26 Ance Andžāne Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
27 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Ogre paid
28 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
29 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 1 Amatas novads paid
30 Kārlis Pūce Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Saulkrasti paid
31 Elīza Pūce Meitenes 9 bernu-velobrauciens 1 Saulkrasti paid
32 Artūrs Hansons Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
33 Katrņa Hansone Meitenes 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 1 Rīga paid
34 Otto Šterns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 1 Auciems paid
35 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 1 Jūrmala paid

2 posms / Alūksne - Mežinieki

Maratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Andris Semjonovs Vīri 50 maratons 2 Valmiera unpaid
2 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda unpaid
3 Oskars Āboliņš Vīri 40 Talsi maratons 2 Talsi paid
4 Ivars Prokofjevs Vīri ZZK maratons 2 Cēsis paid
5 Arūnas Žičkus Vīri 50 Kitas Reikalas maratons 2 Vilnius paid
6 Uģis Zvirgzdiņš Vīri 50 maratons 2 Smiltene unpaid
7 Sentis Kārkliņš Vīri 40 Dako Ziemeļvidzeme maratons 2 Rīga paid
8 Krišjānis Cielēns Vīri 40 maratons 2 Baltezers unpaid
9 Martin Meltsov Vīri 40 Haanja Rattaklubi maratons 2 Parksepa paid
10 Toms Dinsbergs Vīri 30 VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Rīga unpaid
11 Girts Draugs Vīri 30 VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Rīga unpaid
12 Uldis Selga Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Rīga unpaid
13 Artis Žugs Vīri 30 VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Rīga unpaid
14 Roberts Draugs Vīri 40 VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Rīga unpaid
15 Vilnis Meisītis Vīri 40 mammadaba maratons 2 Latvija paid
16 Ugis Zvirgzdins Vīri 50 maratons 2 Smiltene paid
17 Jēkabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 2 Kokši paid
18 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 2 Riga paid
19 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 2 Riga paid
20 Alberts Grants Vīri Stopiņi velo maratons 2 Ulbroka paid
21 ĢIRTS SARKANS Vīri 40 maratons 2 Lielvārde paid
22 Aigars Kalnups Vīri 30 4 sekundes | Vudlande maratons 2 Smiltene paid
23 Ivars Lazdiņš Vīri 30 4 sekundes | Vudlande maratons 2 Smiltene paid
24 Ulvis Bērziņš Vīri SK Priekuļi maratons 2 Limbaži paid
25 Krišjānis Svilpe Vīri maratons 2 Rīga paid
26 Katazina Sosna Sievietes TORPADO-SUDTIROL MTB PRO TEAM maratons 2 Vilnius paid
27 Lauris Celitāns Vīri 30 Garām ejot/nanotev.lv maratons 2 Rīga paid
28 Māris Bogdanovičs Vīri Dobeles dzirnavnieks/FeelFree maratons 2 Dobele paid
29 Toms Lauks Vīri Bauskas Velokomanda maratons 2 Bauska paid
30 Dāvis Korsītis Vīri U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Ape paid
31 Edvarts Višķers Vīri U23 Savējais maratons 2 Koknese paid
32 Sandijs Kļaviņš Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Riga unpaid
33 Zigmārs Zučiks Vīri 40 VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Riga unpaid
34 Arnis Pētersons Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
35 Sandis Kalniņš Vīri 40 maratons 2 Sigulda paid
36 Raivis Levans Vīri 30 maratons 2 Ape paid
37 Andrejs Leontjevs Vīri 30 maratons 2 Jurmala paid
38 Artemijs Rudens Vīri 30 ReVelo maratons 2 Rēzekne paid
39 Ilmars Krampe Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
40 Kaspars Serģis Serģis Vīri Patria Bottecchia maratons 2 Amatas nov. unpaid
41 Dominykas Pinelis Vīri bike-expert maratons 2 vilnius paid
42 Antanas Grazulis Vīri bike-expert maratons 2 vilnius paid
43 Guntis Šeflers Vīri 30 FREMAX maratons 2 Ādaži paid
44 Jānis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 2 Talsi paid
45 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 2 Gulbene paid
46 Ivars Romancevics Vīri 30 Selonia maratons 2 Viesīte paid
47 Edmunds Dārznieks Vīri Lizums maratons 2 Rīga paid
48 Kristaps Vaģelis Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 2 Saldus paid
49 Arvids Steinbergs Vīri 50 maratons 2 Ozolnieki unpaid
50 Ksenia Solovyeva Sievietes 35 KS Klubs maratons 2 Rīga paid
51 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda unpaid
52 Ingus Krūmiņš Vīri 40 A2 maratons 2 Sigulda paid
53 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 2 Sigulda paid
54 Intars Gagainis Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone unpaid
55 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 2 Sigulda paid
56 Janis Bisenieks Vīri 50 Patria Bottecchia maratons 2 Cesis unpaid
57 Dzintars Ausmanis Vīri 50 Patria Bottecchia maratons 2 Kuldīga unpaid
58 Konstantins Smotrovs Vīri 30 Ebike maratons 2 Rīga paid
59 Kaspars Čikste Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 2 Dobele paid
60 Valdis Ukins Vīri 40 maratons 2 RIGA paid
61 Sandis Grikis Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 2 Sigulda paid
62 Arvīds Pipirs Vīri 50 maratons 2 Krasti paid
63 Roberts Jumiķis Vīri maratons 2 Sigulda paid
64 Vladislavs Fesenko Vīri 30 Velo+ maratons 2 Riga paid
65 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 2 Carnikava paid
66 Ilona Lavrenova Sievietes 35 Rīgas satiksme maratons 2 Riga unpaid
67 Kristofers Lembergs Vīri maratons 2 Rīga paid
68 Diāna Šika Sievietes 35 PAC maratons 2 Ulbroka paid
69 Sandris Šika Vīri 40 PAC maratons 2 Ulbroka paid
70 Ričards Jakobsons Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 2 Mālpils paid
71 Mikus Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 2 Mālpils paid
72 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 2 Ogre paid
73 Ivars Zvirbulis Vīri 50 maratons 2 Valmiera paid
74 Juris Bērziņš Vīri 30 maratons 2 Līgatne unpaid
75 Jānis Vējons Vīri 30 maratons 2 Sigulda paid
76 Ritvars Jakubovskis Vīri 40 maratons 2 Koknese paid
77 Ilmārs Bricis Vīri 50 Individuāli maratons 2 Priekuļi paid
78 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 2 Priekuļi unpaid
79 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
80 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
81 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
82 Agnis Apse Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 2 Valmiera paid
83 Andris Bodnieks Vīri 40 EVELO TEAM maratons 2 Talsi paid
84 igors martinovs Vīri Dogsport Carnikava maratons 2 Riga unpaid
85 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 2 Rīga paid
86 REINIS Avens Vīri 40 EBIKE maratons 2 Riga paid
87 Artis Kalniņš Vīri 30 Bro bro maratons 2 Cēsis paid
88 Dāvis Veckalniņš Vīri TEAM RAMONA maratons 2 Madona paid
89 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 2 Carnikava paid
90 Armands Liepa Vīri 50 maratons 2 Valmiera unpaid
91 Andrejs Šakurovs Vīri 40 Sniegpulkstienite maratons 2 Daugavpils paid
92 Andris Semjonovs Vīri 50 maratons 2 Valmiera unpaid
93 Andris Semjonovs Vīri 50 maratons 2 Valmiera unpaid
94 Edgars Mednis Vīri 50 Āgenskalna klīnika maratons 2 Ikšķile unpaid
95 Andris Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre unpaid
96 Uldis Robļevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre unpaid
97 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre unpaid
98 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre unpaid
99 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 2 Ogre unpaid
100 Andrejs Karņickis Vīri 30 maratons 2 Ādaži paid
101 Lelde Ardava Sievietes 35 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
102 ivars drulle Vīri 40 maratons 2 Druviena paid
103 Roberts Viļums Vīri 40 DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
104 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Ķegums paid
105 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
106 Kaspars Garda Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
107 Raivis Jansons Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Mārupe paid
108 Toms Knostenbergs Vīri VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
109 Normunds Suksts Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 2 SIGULDA paid
110 Arturs Švūksts Vīri 30 maratons 2 Alūksne paid
111 Beate Kovgere Sievietes VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Alūksne paid
112 Kārlis Baltacis Vīri VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Carnikava paid
113 Alēns Jukšinskis Vīri 50 maratons 2 Mārupe unpaid
114 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga paid
115 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Rīga paid
116 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
117 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
118 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
119 Uldis Alītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
120 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
121 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Rīga unpaid
122 Sandis Riņķis Vīri 30 maratons 2 Mārupe paid
123 Aivars Skridulis Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Valdlauči paid
124 Rudolfs Gulbis Vīri 40 maratons 2 Baltezers paid
125 Paulis Snipke Vīri 40 maratons 2 Baloži paid
126 Jēkabs Vītols Vīri U23 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Sejas novads paid
127 Aivars Dārznieks Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 2 Lizums paid
128 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga unpaid
129 Toms Vandzbergs Vīri FREMAX maratons 2 Rīga unpaid
130 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 2 Rīga unpaid
131 Andrejs Leontjevs Vīri 30 maratons 2 Jurmala unpaid
132 Edgars Bērziņš Vīri maratons 2 Rīga unpaid
133 Agris Krievāns Vīri 30 Pēdu nav maratons 2 Burtnieki paid
134 Artis Krievāns Vīri 40 Pēdu nav maratons 2 Burtnieki paid
135 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 2 Uģēres paid
136 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
137 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
138 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
139 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
140 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
141 Dāvis Perševics Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
142 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga unpaid
143 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 2 Garkalne unpaid
144 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 2 Baldone paid
145 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
146 Nils Kazaks Vīri 50 Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
147 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 2 Baldone paid
148 Uldis Platnieks Vīri 40 Velohooligans/Ķeizari 1 maratons 2 Valka paid
149 Emīls Briedis Vīri U23 maratons 2 Cēsis unpaid
150 Mareks Logins Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
151 Nauris Birkentāls Vīri Raimaks maratons 2 Talsi paid
152 Jānis Auziņš Vīri maratons 2 Rīga paid
153 Aigars Šics Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 2 Krimulda paid
154 Henrihs Ķiģelis Vīri 40 Krimuldas velo komanda maratons 2 Krimulda paid
155 Andris Ūdris Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 2 Krimulda paid
156 Haralds Ūdris Vīri Krimuldas velo komanda maratons 2 Krimulda paid
157 kaspars celms Vīri 40 maratons 2 riga paid
158 Jānis PURMALIS Vīri 40 BASSO maratons 2 Sigulda paid
159 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 2 Sigulda paid
160 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda paid
161 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 2 Sigulda paid
162 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda paid
163 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 2 Sigulda paid
164 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 2 Salaspils paid
165 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 2 Lizums paid
166 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 2 Smiltene paid
167 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 2 Smiltene paid
168 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 2 Ķekava paid
169 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 2 Cēsis paid
170 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 2 Rīga paid
171 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Limbaži paid
172 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 2 Dzelmes paid
173 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 2 Bauska paid
174 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 2 Lizums paid
175 Ilmārs Kranāts Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
176 Artūrs Breidaks Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
177 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
178 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
179 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
180 Lorens Milovanovs-Lācis Vīri ĀdažiVelo maratons 2 Ādaži paid
181 Anita Muižniece Sievietes 35 maratons 2 Alūksne paid
182 Armands Macijevskis Vīri U23 LiVelo / Zelta Zeme maratons 2 Līvāni paid
183 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 2 Līvāni paid
184 Egīls Vidžups Vīri 30 Ebike maratons 2 Rīga paid
185 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 2 Valmiera paid
186 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 2 Gulbene paid
187 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 2 Rīga paid
188 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 2 Rīga paid
189 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 2 Rīga paid
190 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
191 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 2 Cēsis paid
192 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 2 Veclaicene paid
193 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 2 Ikšķile paid
194 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 2 Rīga paid
195 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 2 Riga paid
196 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 2 nereta paid
197 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepāja paid
198 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 2 Valka paid
199 Roberts Eberliņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 2 Riga paid
200 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
201 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 2 RÄPINA paid
202 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 2 Rīga paid
203 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 2 Daugavpils paid
204 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
205 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
206 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 2 Jaunbērze paid
207 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 2 Madona paid
208 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike maratons 2 Rīga paid
209 Jānis Romanovskis Vīri 50 Liecies mierā maratons 2 Ogre paid
210 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
211 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
212 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 2 Rīga paid
213 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 2 Saulkrasti paid
214 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 2 Suži paid
215 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 2 Jaunbērze paid
216 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 2 Jurmala paid
217 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Project maratons 2 Riga paid
218 Oskars Ozols Vīri 40 Grohe Team Latvia maratons 2 Rīga paid
219 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 2 Rīga paid
220 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 2 Allaži paid
221 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 2 Liepaja paid
222 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 2 Rēzekne paid
223 Ivars Logins Vīri 50 VeloRīts Gulbene maratons 2 Gulbene paid
224 Jānis Kolego Vīri 30 maratons 2 Auciems paid

Pusmaratons 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Tomass Randa Jaunieši pusmaratons 2 Alūksne paid
2 Nils Libietis Jaunieši pusmaratons 2 Riga unpaid
3 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 2 Ventspils unpaid
4 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 2 Ventspils unpaid
5 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rezekne unpaid
6 Kaspars Lubins Pusmaratona kungi Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
7 Aivars Slisans V 45 pusmaratons 2 Ogre paid
8 RALFS LEITIS Jaunieši VALMIERAS VELO VIENĪBA pusmaratons 2 VALMIERA paid
9 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Engure unpaid
10 Mārtiņš Ketners Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
11 Kristaps Kozlovs Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 2 Rīga unpaid
12 Nauris Selga Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 2 Rīga unpaid
13 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
14 Aldonis Utināns V 45 mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
15 Karīna Bernāne Jaunietes mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
16 Laura Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
17 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 2 Latvija paid
18 Sandis Nete V 45 Virsotne MARMOT pusmaratons 2 Cesis paid
19 Jānis Fišeris Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre paid
20 Arnis Lisovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ropaži paid
21 Artūrs Sprudzāns Pusmaratona kungi DTG-MY sports pusmaratons 2 Rīga paid
22 Andris Balaško Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Liepāja paid
23 AINARS PRIEDESLAIPA V 45 pusmaratons 2 Riga paid
24 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rezekne paid
25 Aleksejs Vorotincevs Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 2 Daugavpils unpaid
26 Indulis Bikse Pusmaratona kungi Patria Bottecchia -NBS pusmaratons 2 Madona unpaid
27 Ivars Nudiens Pusmaratona kungi Veloprofs-DžedaiskijKraj pusmaratons 2 Ventspils unpaid
28 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 2 Ventspils paid
29 Juris Libers V 45 velocom.lv pusmaratons 2 Rīga paid
30 Guntars Sideļskis V 45 MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
31 Edvards Vinters Juniori Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
32 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 2 Carnikava paid
33 Emīls Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
34 Gatis Pakalniņš Pusmaratona kungi Ikšķile Velo pusmaratons 2 Ikšķile paid
35 Dmitrijs Šarovs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
36 Matīss Reinšmits Juniori Dobeles dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2 Dobele paid
37 Rihards Ēvele Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 2 Ozolnieki paid
38 Uldis Spulle Pusmaratona kungi Savējais pusmaratons 2 Koknese paid
39 Mārtiņš Kriķītis Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Salaspils paid
40 Guntis Lavrinovičs Pusmaratona kungi Gunich pusmaratons 2 Sigulda paid
41 Kristers Meijers Jaunieši Baltais pusmaratons 2 Rīga paid
42 Ivars Ērglis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži paid
43 Māris Ločmelis V 45 FILTER pusmaratons 2 Rīga paid
44 Renārs Roberts Balodis Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 2 Smiltene paid
45 Ralfs Eduards Vanags Jaunieši Valmieras Velo Vienība pusmaratons 2 Valmiera paid
46 Ivars Ērglis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ādaži unpaid
47 Toms Zirdziņš Pusmaratona kungi velotreniņi.lv pusmaratons 2 Mārupe paid
48 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 2 Talsi paid
49 Jānis Gailis V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre paid
50 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 2 Riga unpaid
51 Ivo Irbe Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 2 Riga unpaid
52 Mārcis Dedzis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 2 Riga unpaid
53 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Mārupe paid
54 Kristaps Zariņš V 45 pusmaratons 2 Rīga unpaid
55 Dagnis Zariņš Jaunieši pusmaratons 2 Rīga unpaid
56 GUNTIS ŠVERNS Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 2 LATVIA paid
57 jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 2 Babīte paid
58 Janis Briedis V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 2 Carnikava paid
59 Lauris Grīns Pusmaratona kungi VILSA pusmaratons 2 Sigulda paid
60 Matīss Sakne Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ventspils paid
61 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi Ecenta pusmaratons 2 Ikšķile paid
62 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
63 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Valmiera paid
64 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Valmiera unpaid
65 Lelde Tilko Pusmaratona dāmas Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
66 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
67 Valters Mūrnieks Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
68 Oskars Jaunbērziņš Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
69 Miks Jencītis Pusmaratona kungi VeloRīts Gulbene pusmaratons 2 Gulbene paid
70 Ulvis Krišmanis Juniori Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2 Talsi paid
71 Matīss Bērziņš Pusmaratona kungi MTB TALSI pusmaratons 2 Talsi paid
72 Aivars Meijers Pusmaratona kungi MTB NĪca pusmaratons 2 Nīca paid
73 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi VelveMST/ MAPEI pusmaratons 2 Baloži paid
74 Ritvars Bušs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Birzgale unpaid
75 Sasha Alexander Bowen Juniori pusmaratons 2 Riga paid
76 Nils Libietis Jaunieši pusmaratons 2 Riga paid
77 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT 1 MTB team pusmaratons 2 Salaspils paid
78 Gusts Pikša Pusmaratona kungi VW KRASTA pusmaratons 2 Rīga paid
79 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 2 3401 paid
80 Vitalijs Lakins Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 2 Riga unpaid
81 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valmiera paid
82 Māris Ulnicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
83 Konstantīns Mališevs Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 2 Iecava paid
84 Laila Štrāla Pusmaratona dāmas GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
85 Linards Gusts Gagainis Jaunieši Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusmaratons 2 Baldone unpaid
86 Maksims Zevakins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 ALŪKSNE paid
87 Elizabete Šterna Sievietes U23 pusmaratons 2 Rīga paid
88 Renārs Kupčs Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
89 Vilnis Šlars V 45 ASH pusmaratons 2 Riga paid
90 Raivis Ansulis Pusmaratona kungi ASH pusmaratons 2 Riga paid
91 Kristofers Rācenājs Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
92 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
93 Juris Damškalns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
94 Gints Lūsis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
95 Kārlis Vanags Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Rīga unpaid
96 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Tukums paid
97 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
98 Linda Tautere S 45 pusmaratons 2 Ozolnieki paid
99 Māris Kušners Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 2 Krimuldas novads paid
100 Oskars Kumskis Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 2 Sigulda paid
101 Andris Stalidzāns Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 2 Ragana paid
102 Vaino Kārkliņš Juniori - pusmaratons 2 Cēsis paid
103 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 2 Krasti unpaid
104 Sandis Sokolovs Pusmaratona kungi Rīgas satiksme pusmaratons 2 Salaspils unpaid
105 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 2 Ādaži paid
106 HARIJS PURIS V 45 Rigas Satiksme pusmaratons 2 Riga unpaid
107 Martins Skinkis Pusmaratona kungi MySport-DTG pusmaratons 2 Riga paid
108 Lauris Biezbārdis Pusmaratona kungi Rīgas satiksme pusmaratons 2 Riga unpaid
109 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 2 Limbaži paid
110 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 2 Limbaži paid
111 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cesis paid
112 Voldemars kaktins Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 2 Ķegums paid
113 Arnis Zvirbulis V 45 pusmaratons 2 Durbe unpaid
114 Andris Vanags Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jelgava paid
115 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
116 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
117 Markuss Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
118 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
119 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 2 Mālpils paid
120 Mārcis Ceijers Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Limbazi paid
121 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
122 Artis Žagatiņš Pusmaratona kungi x pusmaratons 2 Alūksne paid
123 Tomass Randa Jaunieši pusmaratons 2 Alūksne paid
124 viktors jakovlevs Pusmaratona kungi bro bro team pusmaratons 2 cesis paid
125 Ainārs Ludboržs V 45 pusmaratons 2 Jēkabpils paid
126 Aleksandrs Tvardovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Koknese paid
127 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 2 Priekuļi paid
128 Artis Pujats Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 RĪGA paid
129 Oskars Locis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 RĪGA paid
130 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 RĪGA paid
131 Edijs Strēlis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 RĪGA paid
132 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 RĪGA paid
133 Aleksandrs Brīvers Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rēzekne paid
134 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Riga paid
135 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 2 Riga paid
136 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Riga paid
137 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Riga paid
138 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 2 Riga paid
139 marcis andrejs terins Juniori valmieras velo vieniba pusmaratons 2 Valmiera paid
140 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 2 Smiltene paid
141 Mareks Vītols V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
142 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jelgava paid
143 Eduards Nulle Jaunieši pusmaratons 2 Jelgava paid
144 Mārtiņš Vīksne Pusmaratona kungi Sportland pusmaratons 2 Līgatne paid
145 Sergejs Juvzenko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
146 Dzintars Harkins V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
147 Kristers Usārs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
148 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 2 Lizdēni paid
149 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
150 Daniels Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
151 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
152 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
153 Kristaps Kārkliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
154 Henrijs Vimba Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
155 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
156 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
157 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
158 Madara Fūrmane Pusmaratona dāmas DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 2 Valmiera paid
159 Māris Strādnieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 2 Skrunda paid
160 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ķekavas novads paid
161 Toms Dzenis Pusmaratona kungi RERE GRUPA pusmaratons 2 Rīga paid
162 Elīza Astra Vectirāne Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Cēsis unpaid
163 Juris Bērziņš V 60 pusmaratons 2 Smiltene paid
164 Elīza Astra Vectirāne Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Cēsis paid
165 Andrejs IVanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
166 Jānis Supe Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
167 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
168 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
169 Ingars Grimza V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
170 Renārs Lūsis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Upesciems paid
171 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 2 Riga paid
172 Arnis Taukačs Pusmaratona kungi 3M Latvija pusmaratons 2 Ādaži paid
173 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Upeslejas paid
174 Andris Karlsons V 45 KFC team pusmaratons 2 Ulbroka unpaid
175 Daiga Rutka S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
176 Jānis Serts Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Alūksne paid
177 Romāns Semjonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cesvaine paid
178 Uģis Zariņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ķekava paid
179 Ojārs Čeksters Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ķekava paid
180 Gatis Lange Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 2 Rīga paid
181 Armands Liepa V 45 pusmaratons 2 Valmiera paid
182 Jānis Keiselis V 45 pusmaratons 2 Baldones lauku teritorija Sūnupes paid
183 Kārlis Švēde-Grīnbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Talsi paid
184 Viktorija Spruģevica Sievietes U23 MTB Talsi pusmaratons 2 Talsi paid
185 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi Heisterkamp Transport Latvija pusmaratons 2 Krimuldas novads paid
186 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni unpaid
187 Martins Sulte Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Riga paid
188 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Valmiera paid
189 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 2 Salaspils paid
190 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
191 Kaspars Vaisūns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 2 Riga unpaid
192 Armands Eglītis Juniori pusmaratons 2 Stopiņu novads unpaid
193 Armands Eglītis Juniori pusmaratons 2 Stopiņu novads paid
194 Mārtiņš Ozols Pusmaratona kungi YUASA pusmaratons 2 Dreiliņi paid
195 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 2 Riga paid
196 Aigars Umblejs V 45 pusmaratons 2 Sigulda paid
197 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 2 Ilzene paid
198 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 2 Ogre paid
199 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
200 Alvis Graudiņš V 45 pusmaratons 2 Ventspils paid
201 aivars tirzītis V 45 pusmaratons 2 riga paid
202 Oskars Švāgers Pusmaratona kungi Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
203 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 2 Talsi unpaid
204 Sergrjs Apsītis V 45 pusmaratons 2 Rīga paid
205 Mārtiņš Romanovskis Juniori Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
206 Guntars Vilciņš V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
207 Rihards Prohorovs V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
208 Guntars Arklons Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
209 Kristaps Kazarevskis Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
210 Oskars Urbanovičs Pusmaratona kungi Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 2 Ogre unpaid
211 Sandis Ķemers Pusmaratona kungi DTG-MYSPORT pusmaratons 2 Rīga unpaid
212 Ingus Stradiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
213 Mārtiņš Lasmanis V 45 pusmaratons 2 Ropaži paid
214 Ronalds Rītiņš Juniori VW Komerctransports - Veloprofs.lv pusmaratons 2 Saldus paid
215 Jēkabs Kļaviņš Juniori HAWAII EXPRESS SCOTT - RRS pusmaratons 2 Rīga paid
216 Einārs Šveicers V 45 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree pusmaratons 2 Dobele paid
217 Mārtiņš Vanags Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
218 Mintauts Buks V 60 pusmaratons 2 Sigulda paid
219 Jānis Bautris Pusmaratona kungi Black Label pusmaratons 2 Rīga paid
220 Alēns Jukšinskis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Mārupe paid
221 Ēriks Piņķis V 45 Džins Bundžā pusmaratons 2 Sigulda paid
222 Uldis Rubenis Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 2 Sigulda paid
223 Lauris Bračka Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 2 Sigulda paid
224 Mārtiņš Jansons Pusmaratona kungi Džins Bundžā pusmaratons 2 Sigulda paid
225 Gatis Grinšpons Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
226 Emīls Krustiņš Pusmaratona kungi Palus pusmaratons 2 Rīga unpaid
227 Kaspars Artamonovs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
228 Edžus Cābulis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
229 Juris Krātiņš Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
230 Reinis Norītis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Ogre unpaid
231 Toms Knostenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga unpaid
232 Jānis Rapa V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieku novads paid
233 Māris Pētersons Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieku novads paid
234 Dainis Jostsons V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieku novads paid
235 Andris Leja Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
236 Nils Ziemelis Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 2 Saldus paid
237 Gatis Penka Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieki paid
238 Ilgvars Šmits Pusmaratona kungi Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieki paid
239 Andris Brokāns V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieki paid
240 Artis Buliņš V 45 Pēdu nav pusmaratons 2 Burtnieki paid
241 Uģis Veidemanis Jaunieši NN Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga unpaid
242 Andris Zālītis V 45 MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
243 Kaspars Seržans Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
244 Kalvis Vērzemnieks Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
245 Atis Neļķe V 45 MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
246 Ernests Neļķe Juniori MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
247 Artis Neļķe Pusmaratona kungi MTB Garkalne pusmaratons 2 Garkalne unpaid
248 Ingrīda Šmite S 45 Baldones velokomanda pusmaratons 2 Baldone paid
249 Oskars Saulītis Pusmaratona kungi Velo klubs Sigulda pusmaratons 2 sigulda paid
250 Mareks Plētiens Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rauna paid
251 Kintija Plētiena Jaunietes pusmaratons 2 Rauna paid
252 Ivars Jansons V 45 pusmaratons 2 Rīga unpaid
253 Edgars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valka paid
254 Sergejs Kuncevičs Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valka paid
255 Rihards Rieka Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valka paid
256 Agris Podiņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valka paid
257 Oskars Ārgalis Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 2 Valka paid
258 Andris Sniķeris Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
259 Artūrs Grīnbergs Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
260 Gatis Poltiņņikovs Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
261 Roberts Sarkanis Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
262 Edgars Kaupe Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
263 Uldis Bindris Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
264 Andis Jonāns Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
265 Mārtiņš Logins Pusmaratona kungi KG Knutsson Latvija pusmaratons 2 Rīga paid
266 Gustavs Harijs Ābele Juniori pusmaratons 2 Rīga paid
267 Aigars Pekšs Pusmaratona kungi Baldones velo komanda pusmaratons 2 Baldone paid
268 Oļegs Bogatijs V 45 pusmaratons 2 Jaunpils paid
269 Ilze Radziņa Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Riga paid
270 Lelde Elīna Vandane Jaunietes RED BULL pusmaratons 2 Rīga unpaid
271 Markuss Ozols Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Liepāja paid
272 Kristīne Kliedere Pusmaratona dāmas pusmaratons 2 Lizums paid
273 Raivo Zils Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 2 Ogre paid
274 Kalvis Kalnins Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 2 Rencēni paid
275 Guntis Kazāks V 45 pusmaratons 2 Ķekava paid
276 Ilze Lukoševiča S 45 pusmaratons 2 Ķekava paid
277 Māris Klismets Pusmaratona kungi BELO Cycling Project pusmaratons 2 Rīga paid
278 Arvis Neilands Pusmaratona kungi EVERUN pusmaratons 2 Ozolnieki paid
279 Lita Saliņa Pusmaratona dāmas 4finance pusmaratons 2 Riga paid
280 Atis Gailis Pusmaratona kungi 4finance pusmaratons 2 Riga paid
281 Andris Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Rīga paid
282 Ivars Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Rīga paid
283 Ingus Štrāls Pusmaratona kungi GreenDragonsMTB pusmaratons 2 Limbaži paid
284 Kristers Krīgers Jaunieši pusmaratons 2 Zaķumuiža paid
285 Laura Ramane Pusmaratona dāmas Bauskas Velokomanda pusmaratons 2 Bauska paid
286 Mārcis Paulovičs Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
287 Mārtiņš Nurža Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
288 Zigmunds Nurža V 45 ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
289 Monta Pauloviča Pusmaratona dāmas ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
290 Daniels Dunskis Juniori ĀdažiVelo pusmaratons 2 Ādaži paid
291 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
292 Jānis Rutkups V 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
293 Artis Fjodorovs Juniori LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
294 Ilona Vaivode S 45 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
295 Elza Lāsma Vaivode Sievietes U23 LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
296 Matīss Liepiņš Pusmaratona kungi LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 2 Līvāni paid
297 Uldis Volgemuts Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Grobiņa paid
298 Guntis Kozilāns V 45 RK VELO pusmaratons 2 Alūksne paid
299 Dainis Eglītis Pusmaratona kungi Salaga Pro Cycling Team pusmaratons 2 Jaunbērze paid
300 Juris Žīgurs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 2 Ērgļi paid
301 Alvis Bringulis Juniori FILTER pusmaratons 2 Rīga paid
302 Inna Juršēviča S 45 SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
303 Ivo Skribis Pusmaratona kungi KS Sporta klubs pusmaratons 2 Alūksne paid
304 Māris Purlaurs Pusmaratona kungi KS Sporta Klubs pusmaratons 2 Rīga paid
305 Evija Ziediņa Pusmaratona dāmas KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
306 Edgars Rumbenieks Pusmaratona kungi VELO IECAVA pusmaratons 2 Iecava paid
307 Edgars Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
308 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
309 Kristīne Ducena Pusmaratona dāmas SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
310 Kārlis Ducens Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 2 Cēsis paid
311 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
312 Gunārs Rozenbergs V 60 4sekundes-Vudlande pusmaratons 2 Alūksne paid
313 Kristiāns Markuss Gunne Jaunieši ĶNSS pusmaratons 2 Ķekava paid
314 Jānis Cīrulis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
315 Aivars Saulīts V 60 Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
316 Dmitrijs Dzērve Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 2 Rīga paid
317 Jānis Braže Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
318 Vīgants Radziņš V 45 LMT pusmaratons 2 Rīga paid
319 Mārtiņš Šteins Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
320 Aleksejs Juvženko Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
321 Vladislavs Sokolovs Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
322 Oļegs Frīds Pusmaratona kungi TK Sniegpulkstenīte pusmaratons 2 Daugavpils paid
323 Mārtiņš Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
324 Kristaps Jaunozoliņš Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Riga paid
325 Andrejs Ivašins V 45 pusmaratons 2 Vālodzes paid
326 Pēteris Beķers V 45 Jumprava-Dendrārijs pusmaratons 2 Jumprava paid
327 Oskars Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
328 Ronalds Blumbergs Juniori KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
329 Alberts Smilktens Jaunieši KS Sporta klubs pusmaratons 2 Rīga paid
330 Jānis Vaļko Pusmaratona kungi JV pusmaratons 2 Saldus paid
331 Aigars Krasts V 45 NN Sporta klubs pusmaratons 2 Ulbroka paid
332 Andrejs Ziema V 45 pusmaratons 2 Kocēni paid
333 Ansis Čuba Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala unpaid
334 Andris Vilcāns Pusmaratona kungi MTB Ērgļi pusmaratons 2 Ērgļi unpaid
335 Kaspars Balodis Pusmaratona kungi Ērgļu MTB klubs pusmaratons 2 Ērgļi paid
336 Vadims Peļņa Pusmaratona kungi Verifone pusmaratons 2 Rīga paid
337 Tīna Ratniece Sievietes U23 EVELO TEAM pusmaratons 2 Baloži paid
338 Jānis Ratnieks V 45 EVELO TEAM pusmaratons 2 Baloži paid
339 Uldis Taubenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
340 Alvis Reinšmits Pusmaratona kungi #naaksies pusmaratons 2 Carnikava paid
341 Ulams Mazulis Pusmaratona kungi - pusmaratons 2 Rīga paid
342 Ģirts Upmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
343 Astra Laugale S 45 pusmaratons 2 Rīga paid
344 Mareks Ķeire Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Jūrmala paid
345 Artjoms Sergijevičs Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
346 Kārlis Ancāns Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
347 Gusts Lapiņš Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
348 Līva Drauga Jaunietes HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
349 Artūrs Nummurs Jaunieši HAWAII EXPRESS SCOTT pusmaratons 2 Rīga paid
350 Viesturs Pēteris Stanke Juniori pusmaratons 2 Jaunmārupe paid
351 Kaspars Čipots Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
352 Jānis Tiltiņš Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
353 Uldis Leimanis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
354 Māris Kamerads Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
355 Jānis Krauklis Pusmaratona kungi Grohe Team Latvia pusmaratons 2 Rīga paid
356 Rinalds Skopāns Juniori Velo Express Aerify pusmaratons 2 Gulbene paid
357 Artis Liepiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
358 Artūrs Anckiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Cēsis paid
359 Oskars Purmalis Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
360 Kaspars Klūga Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
361 Mārcis Eihenbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Rīga paid
362 Aigars Bukovskis V 45 Velotreniņi.lv pusmaratons 2 Mārupe paid
363 Jānis Grīnvalds Pusmaratona kungi pusmaratons 2 Stende paid
364 Rolands Kokins Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
365 Markuss Dundurs Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
366 Ģirts Knubis Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
367 Linsija Sila Sievietes U23 MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
368 Kārlis Mūsiņš Juniori MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid
369 Aivis Karzons Pusmaratona kungi MTB Nīca pusmaratons 2 Nīca paid

Grand Prix 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Sarmīte Vītoliņa S Grand Prix grand-prix 2 Latvija paid
2 Olga Vītoliņa S Grand Prix mammadaba grand-prix 2 Latvija paid
3 Nadīna Vītoliņa S Grand Prix mammadaba grand-prix 2 Latvija paid
4 Ivars Poļaks V Grand Prix grand-prix 2 Alūksne paid
5 Līva Poļaka S Grand Prix grand-prix 2 Alūksne paid
6 Elīna Skujiņa S Grand Prix Baltais grand-prix 2 Babīte paid
7 Mārtiņš Jansons V Grand Prix Morici grand-prix 2 Ikšķile paid
8 Dana Alksne S Grand Prix LiVelo / Zelta Zeme grand-prix 2 Līvāni paid
9 Svetlana Vasiljeva S Grand Prix Rīgas satiksme grand-prix 2 Riga unpaid
10 Svetlana Vasiljeva S Grand Prix Rīgas satiksme grand-prix 2 Riga unpaid
11 Mārīte Vaisūna S Grand Prix grand-prix 2 Baldone paid

Pusaudžu MTB 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Ruslans Burcevs V 12 pusaudzu-mtb 2 Rezekne unpaid
2 Rūdolfs Raudziņš V 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 2 Inčukalns paid
3 Roberts Straubergs V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2 Mārupe paid
4 Nils Vītoliņš V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 2 Latvija paid
5 Maigurs Utināns V 14 mammadaba pusaudzu-mtb 2 Latvija paid
6 Kārlis Blūzmanis V 12 VELLAPĒDA pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
7 Valdis Grīslis V 14 pusaudzu-mtb 2 Lejasciems paid
8 Ruslans Burcevs V 12 pusaudzu-mtb 2 Rezekne paid
9 Jēkabs Melecis V 12 Valmieras Velo Vienība pusaudzu-mtb 2 Valmiera paid
10 Ivo Valdmanis V 12 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
11 Rauls Ukins V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
12 Dāvis Aizpurietis V 14 Carnikava pusaudzu-mtb 2 Carnikava paid
13 Kaspars Zučiks V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
14 Everts Meijers V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
15 Markuss Ločmelis V 14 FILTER pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
16 Jānis Matisons V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
17 Andris Matisons V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
18 Adrians Zaķis V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
19 Eduards Pundurs V 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
20 Linda Elizabete Brilte S 12 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
21 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene paid
22 Dāvis Kalniņš V 14 pusaudzu-mtb 2 Sigulda paid
23 Valts Skujiņš V 12 Baltais pusaudzu-mtb 2 Babīte paid
24 Kate Skujiņa S 12 Baltais pusaudzu-mtb 2 Babīte paid
25 Katrīna Jansone S 12 Morici pusaudzu-mtb 2 Ikšķile paid
26 Ieva Kalniņa V 14 VeloRīts Gulbene pusaudzu-mtb 2 Gulbene paid
27 Justs Jurka V 14 FILTER pusaudzu-mtb 2 Ādaži paid
28 Edvards Gedrovics V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
29 Amanda Reilija Zariņa S 14 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
30 Amēlija Tīna Zariņa S 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
31 Martins Rainers Čeksters V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
32 Alvis Matīss Zariņš V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
33 Kristers Karlsons V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
34 Loreta Vaisūna S 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
35 Kristers Štrauhmanis V 12 Ķekavas NSS pusaudzu-mtb 2 Ķekava paid
36 Ance Poļaka S 12 pusaudzu-mtb 2 Alūksne paid
37 Haralds Strādnieks V 12 Vellapēda pusaudzu-mtb 2 Skrunda paid
38 Mārtiņš Ice V 12 Velolivestyle/Smiltenes BJSS pusaudzu-mtb 2 smiltene unpaid
39 Lauma Lange S 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
40 Reinis Keiselis V 14 pusaudzu-mtb 2 Baldones lauku teritorija Sūnupes paid
41 Gustavs Dosbergs V 14 D4 pusaudzu-mtb 2 Salaspils paid
42 Krists Buncis V 12 pusaudzu-mtb 2 Ventspils paid
43 Alvis Pivors V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Ogre paid
44 Ričards Austers V 14 MTB Talsi pusaudzu-mtb 2 Ventspils nov. paid
45 Ēriks Jānis Raitgars V 12 RRS Alfa pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
46 Dāniels Apse V 14 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusaudzu-mtb 2 Smiltene unpaid
47 Paula Patrīcija Tilko S 14 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
48 Alvils Pētersons V 12 Riteņvasara pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
49 Rūta Norīte S 12 pusaudzu-mtb 2 Ogre unpaid
50 Mārcis Klieders V 14 pusaudzu-mtb 2 Lizums paid
51 Linda Kalniņa S 12 Valmieras velo vienība pusaudzu-mtb 2 Rencēni paid
52 Laura Klismete S 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
53 Bruno Brēde V 14 LiVelo / Zelta Zeme pusaudzu-mtb 2 Līvāni paid
54 Marks Sergijevics V 14 ENGURES SPORTAM pusaudzu-mtb 2 Jelgava paid
55 Rihards Radziņš V 14 LMT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
56 una lagzdiņa S 12 pusaudzu-mtb 2 Nīca paid
57 Valdis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
58 Uldis Vorons V 14 pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
59 Gustavs Krasts V 14 RKV TEAM pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
60 Ričards Hansons V 12 BELO Cycling Project pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
61 Georgs Tjumins V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
62 Kristers Celitāns V 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
63 Rihards Lozbers V 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
64 Tīna Drauga S 12 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid
65 Elēna Selga S 14 HAWAII EXPRESS SCOTT pusaudzu-mtb 2 Rīga paid

Bērnu velobrauciens 2 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Ava Senna Marskella Meitenes 7 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2 Cēsis paid
2 Oskars Viljams Marskells Zēni 9 Cēsu golfa klubs bernu-velobrauciens 2 Cēsis paid
3 Ernests Pundurs Zēni 9 VeloLifestyle/SmiltenesBJSS bernu-velobrauciens 2 Smiltene paid
4 Matīss Buncis Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Ventspils paid
5 Enriko Šika Zēni 7 PAC bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
6 Olivers Šika Zēni 9 PAC bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
7 Lība Teiviša Meitenes/Zēni 3 Virsotne/MARMOT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
8 Tīna Teiviša Meitenes 7 Virsotne/MARMOT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
9 Paula Madara Mika Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
10 Oskars Bondars Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
11 Rihards Bondars Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
12 Milena Karlsone Meitenes 7 KFC team bernu-velobrauciens 2 Ulbroka paid
13 Jēkabs Dosbergs Zēni 9 D4 bernu-velobrauciens 2 Salaspils paid
14 TADAS Černevičius Zēni 7 DUKE wheels & Wilier bike expert bernu-velobrauciens 2 VILNIUS paid
15 Alens Šaicāns Meitenes/Zēni 3 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
16 Sofija Šaicāne Meitenes 7 bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
17 Alīna Ūdre Meitenes/Zēni 3 Krimuldas velo bernu-velobrauciens 2 Krimuldas nov. paid
18 Artis Ūdris Meitenes/Zēni 5 Krimuldas velo bernu-velobrauciens 2 Krimuldas nov. paid
19 Olivers Vaisūns Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 2 Ķekava paid
20 Paula Norīte Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
21 Patriks Stūrmanis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
22 Patriks Stūrmanis Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Riga paid
23 Oskars Štrauhmanis Zēni 9 ĶNSS bernu-velobrauciens 2 Salaspils paid
24 Elīna Valdberga Meitenes 7 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Olaine paid
25 Jānis Homko Zēni 9 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
26 Daniels Homko Zēni 7 Dako Ziemeļvidzeme bernu-velobrauciens 2 Limbaži paid
27 Edžus Klieders Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Lizums paid
28 Alens Ermanis-Marčenko Zēni 9 velonet.lv/ Motosports Racing Team bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
29 Martins Sergijevics Meitenes/Zēni 5 ENGURES SPORTAM bernu-velobrauciens 2 Jelgava paid
30 Gerda Radziņa Meitenes/Zēni 5 LMT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
31 Elza Radziņa Meitenes 9 LMT bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
32 Lote Lange Meitenes 9 LiVelo/Zelta Zeme bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
33 Pēteris Andžāns Zēni 9 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
34 Ance Andžāne Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
35 Jēkabs Andžāns Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Ogre paid
36 Karolaina Druka -Jaunzeme Meitenes 7 SK ASI / Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
37 Gustavs Bērziņš Zēni 9 Sporta klubs WENDI bernu-velobrauciens 2 Amatas novads paid
38 Kārlis Pūce Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Saulkrasti paid
39 Elīza Pūce Meitenes 9 bernu-velobrauciens 2 Saulkrasti paid
40 Artūrs Hansons Meitenes/Zēni 5 Riteņvasara bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
41 Katrņa Hansone Meitenes 9 BELO Cycling Project bernu-velobrauciens 2 Rīga paid
42 Otto Šterns Meitenes/Zēni 5 bernu-velobrauciens 2 Auciems paid
43 Emīls Lācis Zēni 7 bernu-velobrauciens 2 Jūrmala paid

3 posms / Cēsis - Žagarkalns

Maratons 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Enno Eilo Vīri 50 Spordiklubi Rakke maratons 3 Rakke unpaid
2 Roberts Jumiķis Vīri maratons 3 Cēsis paid
3 Jekabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 3 KOKŠI unpaid
4 Artis Veidemanis Vīri 30 maratons 3 Jurmala paid
5 REINIS AVENS Vīri 40 EBIKE maratons 3 Riga paid
6 Dzintars Ausmanis Vīri Patria Bottecchia - NBS maratons 3 Kuldiga unpaid
7 Matīss Valdbergs Vīri 30 Skandinaviska Team maratons 3 Riga paid
8 Edgars Jankevičs Vīri 40 Velo klubs SIGULDA maratons 3 Sigulda paid
9 Juris Bērziņš Vīri 30 maratons 3 Līgatne unpaid
10 Lauris Celitans Vīri 30 Garām ejot/nanotev.lv maratons 3 Riga paid
11 Kaspars Serģis Vīri Patria Bottecchia maratons 3 Amatas nov unpaid
12 ANDRIS BODNIEKS Vīri 40 EVELO TEAM maratons 3 Talsi paid
13 Rodžers Petaks Vīri U23 ZZK maratons 3 Rīga paid
14 Mareks Balodis Vīri U23 ZZK maratons 3 Rīga paid
15 Andris Balodis Vīri 40 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
16 Reinis Markss Vīri VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
17 Aiga Strazdina Sievietes 35 Virsotne/MARMOT maratons 3 CESIS unpaid
18 Armands Berķis Vīri 50 mammadaba maratons 3 Latvija paid
19 Liene Glaudāne Sievietes maratons 3 Rīga paid
20 Kristers Kovgers Vīri DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
21 Mārtiņš Puriņš Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
22 Rolands Putniņš Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
23 Romāns Ježovs Vīri 30 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
24 Agnis Apse Vīri 40 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera paid
25 viktors jakovlevs Vīri 30 bro bro team maratons 3 cesis paid
26 Mairis Klaiva Vīri 50 maratons 3 Garciems paid
27 Romāns Evarts Vīri 30 Ebike maratons 3 Lielvārde paid
28 Raimonds Skumbiņš Vīri Roadeks maratons 3 Rīga paid
29 Sandis Goža Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
30 Henrihs Damroze Vīri 40 maratons 3 RĪGA paid
31 Hans Kroknes Vīri 50 maratons 3 Rīga paid
32 Ingus Ozolants Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 3 Loja paid
33 Jānis Rukke Vīri 30 Krauzers MTB maratons 3 Talsi paid
34 Māris Lazdiņš Vīri 30 maratons 3 Rīga unpaid
35 Nauris Kozlovs Vīri 30 maratons 3 Ventspils paid
36 Jānis Bērziņš Vīri 30 Valmieras Velo Vienība maratons 3 Ādaži paid
37 Reinis Reinholds Vīri Bro Bro Team maratons 3 Cēsis unpaid
38 Juris Kalnins Vīri 30 maratons 3 Riga paid
39 Ervins Freimanis Vīri 30 Tregers.lv maratons 3 Riga unpaid
40 Kristaps Kancers Vīri 30 BELO Cycling Project maratons 3 Rīga unpaid
41 Verners Rinkovičs Vīri 30 Velo Iecava maratons 3 Iecava paid
42 Olafs Smiltnieks Vīri 40 SILVANOLS maratons 3 JURMALA paid
43 Guntis Dukalskis Vīri 40 KS Sporta Klubs maratons 3 Krustkalni paid
44 Krišjānis Svilpe Vīri maratons 3 Rīga paid
45 Kristaps Egle Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 3 Sigulda paid
46 Jānis Bošs Vīri 30 Tregers MTB maratons 3 Rīga paid
47 Jānis Bošs Vīri 30 Tregers MTB maratons 3 Rīga unpaid
48 Mārtiņš Karlsons Vīri 30 maratons 3 Rīga unpaid
49 Jānis Ulmanis Vīri 30 maratons 3 Marupe unpaid
50 Ivars Romancevičs Vīri 30 Selonia maratons 3 Viesīte unpaid
51 Artis Kalniņš Vīri 30 Bro bro Team maratons 3 Cēsis paid
52 Vitālijs Ļakins Vīri 30 Yuasa maratons 3 Rīga paid
53 Valdis Ukins Vīri 40 maratons 3 RIGA paid
54 Dainis Bekers Vīri 50 maratons 3 Lizdēni unpaid
55 Svetlana Vasiljeva Sievietes 35 Rīgas satiksme maratons 3 Riga unpaid
56 Andris Zelčs Vīri 50 maratons 3 Cēsis unpaid
57 Jekabs Jaunslavietis Vīri ZZK maratons 3 Kokši unpaid
58 Jānis Prindulis Vīri 40 maratons 3 Jaunmarupe paid
59 Jānis Vējons Vīri 30 maratons 3 Sigulda paid
60 Toms Lauks Vīri Bauskas VeloKomanda maratons 3 Bauska paid
61 Madara Fūrmane Sievietes 35 DAKO ZIEMEĻVIDZEME maratons 3 Valmiera unpaid
62 Jānis Vimba Vīri 50 Valmieras velo vienība maratons 3 Valmiera paid
63 Viktors Nerugals Vīri 30 Ebike maratons 3 Rīga paid
64 Andris Karlsons Vīri 40 maratons 3 Ulbroka unpaid
65 Jānis Krūmiņš-Zvaigzne Vīri 30 maratons 3 Cēsis paid
66 Marcis Rokjānis Vīri 30 Velotreniņi.lv maratons 3 Vālodzes paid
67 Ričards Jakobsons Vīri 30 EMU Mālpils sporta klubs maratons 3 Riga paid
68 Markuss Herbsts Vīri U23 EMU Mālpils sporta klubs maratons 3 Riga paid
69 Artis Lacis Vīri 30 BNV maratons 3 Limbaži unpaid
70 Artis Lacis Vīri 30 BNV maratons 3 Limbaži unpaid
71 Konstantīns Smotrovs Vīri 30 Ebike maratons 3 Rīga paid
72 Maris Dubra Vīri 50 Hydra Alliance maratons 3 Riga unpaid
73 Sergejs Jakovels Vīri 50 Hydra Alliance maratons 3 Riga unpaid
74 Jānis Cīmurs Vīri 30 Ebike maratons 3 Carnikava paid
75 Guntis Šeflers Vīri 30 FREMAX maratons 3 Ādaži paid
76 Andris Rozītis Vīri 40 ZZK maratons 3 Carnikava paid
77 Jānis Teivišs Vīri 30 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
78 Arūnas Žičkus Vīri 50 Kitas Reikalas maratons 3 Vilnius paid
79 Aigars Vasilis Vīri 30 maratons 3 Vecpiebalga paid
80 Ivars Zvirbulis Vīri 50 maratons 3 Valmiera paid
81 Ilona Lavrenova Sievietes 35 maratons 3 Riga unpaid
82 Agnis Baumanis Vīri 50 Virsotne/MARMOT maratons 3 Rīga paid
83 Arvids Steinbergs Vīri 50 maratons 3 Ozolnieki unpaid
84 Ivars Prokofjevs Vīri ZZK maratons 3 Cēsis paid
85 Aigars Lebedoks Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 3 Sigulda paid
86 Krišjānis Bite Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 3 Sigulda paid
87 Diāna Šika Sievietes 35 PAC maratons 3 Ulbroka paid
88 Sandris Šika Vīri 40 PAC maratons 3 Ulbroka paid
89 Artis Ludboržs Vīri 30 ReVelo maratons 3 Ogre paid
90 Paulis Snipke Vīri 40 maratons 3 Baloži paid
91 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Garkalne paid
92 Alēns Jukšinskis Vīri 30 maratons 3 Mārupe paid
93 Dāvis Korsītis Vīri U23 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Ape paid
94 Kaspars Ziverts Vīri 40 maratons 3 Riga paid
95 Edvarts Višķers Vīri U23 Savējais maratons 3 Koknese paid
96 Sandijs Kļaviņš Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 3 Riga unpaid
97 Zigmārs Zučiks Vīri 40 VELO EXPRESS AERIFY maratons 3 Riga unpaid
98 Arnis Pētersons Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
99 Kristaps Vaģelis Vīri VELO EXPRESS AERIFY maratons 3 Saldus paid
100 Andris Habermanis Vīri 30 Velo klubs Sigulda maratons 3 Sigulda paid
101 Artūrs Bērziņš Vīri Valmieras velo vienība maratons 3 Valmiera paid
102 Kaspars Čikste Vīri 30 Dobeles Dzirnavnieks/FeelFree maratons 3 Dobele paid
103 Ilmārs Bricis Vīri 50 Individuāli maratons 3 Priekuļi paid
104 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 3 Priekuļi unpaid
105 Armands Liepa Vīri 50 maratons 3 Valmiera unpaid
106 Girts Levensteins Vīri 30 maratons 3 Jūrmala paid
107 Andris Semjonovs Vīri 50 maratons 3 Valmiera unpaid
108 Aivis Briedis Vīri 30 maratons 3 Ogre unpaid
109 Andris Romanovskis Vīri U23 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
110 Uldis Robļevskis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
111 Mārtiņš Bramanis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
112 Mārtiņš Gailītis Vīri 30 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
113 Armands Pivors Vīri 40 Ogre/Nesēdi mājās maratons 3 Ogre unpaid
114 Lelde Ardava Sievietes 35 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
115 Laimonis Garančs Vīri 50 Sporta klubs WENDI maratons 3 Priekuļi unpaid
116 ivars drulle Vīri 40 maratons 3 Druviena paid
117 Roberts Viļums Vīri 40 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
118 Jānis Priževoits Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Ķegums paid
119 Jānis Ozols Vīri 40 ZZK maratons 3 Tukums unpaid
120 Gints Jakovels Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
121 Kaspars Garda Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
122 Raivis Jansons Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Mārupe paid
123 Toms Knostenbergs Vīri VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
124 Normunds Suksts Vīri 40 Velo klubs Sigulda maratons 3 SIGULDA paid
125 Girts Levensteins Vīri 30 maratons 3 Jūrmala unpaid
126 Beate Kovgere Sievietes VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Alūksne paid
127 Kārlis Baltacis Vīri VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Carnikava paid
128 Armands Priede Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga paid
129 Mārcis Ābelīte Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Rīga paid
130 Gatis Svētiņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
131 Aleksandrs Patrijuks Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
132 Andžs Flaksis Vīri DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
133 Uldis Alītis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
134 Oskars Muižnieks Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
135 Lauris Purniņš Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Rīga unpaid
136 Sandis Riņķis Vīri 30 maratons 3 Mārupe paid
137 Aivars Skridulis Vīri 30 VW Komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Valdlauči paid
138 Rudolfs Gulbis Vīri 40 maratons 3 Baltezers paid
139 Jēkabs Vītols Vīri U23 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Sejas novads paid
140 Aivars Dārznieks Vīri 30 VW komerctransports - Veloprofs.lv maratons 3 Lizums paid
141 Mārtiņš Dzelmītis Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
142 Toms Vandzbergs Vīri FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
143 Aivis Ieviņš Vīri 40 FREMAX maratons 3 Rīga unpaid
144 Andrejs Leontjevs Vīri 30 maratons 3 Jurmala unpaid
145 Normunds Stanevics Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Riga paid
146 Alise Kazaine Sievietes U23 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Ilzene paid
147 Viesturs Kazainis Vīri 50 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Ilzene paid
148 Andris Apalups Vīri 50 FREMAX maratons 3 Carnikava paid
149 Dzintars Osītis Vīri 50 maratons 3 Priekuļi paid
150 Krišjānis Ozols Vīri maratons 3 Rīga unpaid
151 Edgars Bērziņš Vīri maratons 3 Rīga unpaid
152 Agris Krievāns Vīri 30 Pēdu nav maratons 3 Burtnieki paid
153 Artis Krievāns Vīri 40 Pēdu nav maratons 3 Burtnieki paid
154 Katrīna Jaunslaviete-Kipure Sievietes ZZK maratons 3 Uģēres paid
155 Aigars Krasts Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
156 Bruno Noreiko Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
157 Raimonds Brokāns Vīri 40 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
158 Artūrs Krasts Vīri U23 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
159 Dāvis Dzenis Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
160 Dāvis Perševics Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
161 Raivis Sarkans Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga unpaid
162 Zane Ķelpe Sievietes MTB Garkalne maratons 3 Garkalne unpaid
163 Edgars Brigmanis Vīri 30 DTG-MySport maratons 3 Baldone paid
164 Ģirts Jakuška Vīri 40 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone paid
165 Nils Kazaks Vīri 50 Baldones velokomanda maratons 3 Baldone paid
166 Anita Antone Sievietes Baldones velokomanda maratons 3 Baldone paid
167 Uldis Platnieks Vīri 40 Velohooligans/Ķeizari 1 maratons 3 Valka paid
168 Emīls Briedis Vīri U23 maratons 3 Cēsis unpaid
169 Mareks Logins Vīri 30 maratons 3 Rīga paid
170 Nauris Birkentāls Vīri Raimaks maratons 3 Talsi paid
171 Jānis Auziņš Vīri maratons 3 Rīga paid
172 Aigars Šics Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 3 Krimulda paid
173 Henrihs Ķiģelis Vīri 40 Krimuldas velo komanda maratons 3 Krimulda paid
174 Andris Ūdris Vīri 30 Krimuldas velo komanda maratons 3 Krimulda paid
175 Haralds Ūdris Vīri Krimuldas velo komanda maratons 3 Krimulda paid
176 kaspars celms Vīri 40 maratons 3 riga paid
177 Jānis PURMALIS Vīri 40 BASSO maratons 3 Sigulda paid
178 Kaspars HOLŠTEINS Vīri 40 BASSO maratons 3 Sigulda paid
179 Māris VANCEVIČS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda paid
180 Andis MIONČINSKIS Vīri 40 BASSO maratons 3 Sigulda paid
181 Raivo SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda paid
182 Salvis SARKANĀBOLS Vīri 30 BASSO maratons 3 Sigulda paid
183 Atis Verdenhofs Vīri 30 4finance maratons 3 Salaspils paid
184 Raivis Klieders Vīri 40 maratons 3 Lizums paid
185 Imants Mežciems Vīri Bro bro Team maratons 3 Smiltene paid
186 Jānis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 3 Smiltene paid
187 Egils Lejaskrauklis Vīri 40 maratons 3 Ķekava paid
188 Andis Gailītis Vīri 30 Bro bro Team maratons 3 Cēsis paid
189 Armands Freidenfelds Vīri 50 --- maratons 3 Kuldīga paid
190 Helmārs Rūmnieks Vīri 30 maratons 3 Rīga paid
191 Reinis Rozenbergs Vīri SK Priekuļi maratons 3 Limbaži paid
192 Andris Ribulis Vīri 50 DREMEL maratons 3 Dzelmes paid
193 Aivars Galigins Vīri 30 Bauskas Velokomanda maratons 3 Bauska paid
194 Renārs Pūcītis Vīri 30 Lizums maratons 3 Lizums paid
195 Ilmārs Kranāts Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
196 Artūrs Breidaks Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
197 Kaspars Krievs Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
198 Arvis Eņģelis Vīri 30 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
199 Zanda Rutkovska Sievietes 35 ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
200 Lorens Milovanovs-Lācis Vīri ĀdažiVelo maratons 3 Ādaži paid
201 Anita Muižniece Sievietes 35 maratons 3 Alūksne paid
202 Imants Šmits Vīri 50 LiVelo / Zelta Zeme maratons 3 Līvāni paid
203 Egīls Vidžups Vīri 30 Ebike maratons 3 Rīga paid
204 Ādolfs Žunna Vīri Valmieras velo vienība maratons 3 Valmiera paid
205 Egils Mežaks Vīri 40 VeloRīts maratons 3 Gulbene paid
206 Agris Pētersons Vīri 50 BOSCH maratons 3 Rīga paid
207 Andris Jurka Vīri 30 FILTER maratons 3 Rīga paid
208 Atis Paksis Vīri 30 FILTER maratons 3 Rīga paid
209 Igors Juršēvičs Vīri 50 SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
210 Reinis Juršēvičs Vīri SK Priekuļi maratons 3 Cēsis paid
211 Ainārs Volts Vīri 50 maratons 3 Veclaicene paid
212 Māris Zudāns Vīri 50 KS Sporta klubs maratons 3 Ikšķile paid
213 Māris Šlapins Vīri 40 maratons 3 Rīga paid
214 Kaspars Ādams Vīri 30 krastu lūši maratons 3 nereta paid
215 Andis Ansulis Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepāja paid
216 Guntars Losbergs Vīri 50 maratons 3 daugavgrīva paid
217 Ivars Lācis Vīri 50 maratons 3 Valka paid
218 Roberts Eberliņš Vīri 30 VW Komerctransports-Veloprofs.lv maratons 3 Riga paid
219 Andris Vorons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
220 RAINER PUNGAR Vīri 40 CYCLON maratons 3 RÄPINA paid
221 Māris Koraļkevičs Vīri maratons 3 Rīga paid
222 Vija Frīda Sievietes TK Sniegpulkstenīte maratons 3 Daugavpils paid
223 Šarlote Elza Medne Sievietes U23 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
224 Kārlis Smilktens Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
225 Valdis Eglītis Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 3 Jaunbērze paid
226 Normunds Griestiņš Vīri 30 Madona Velo Cool maratons 3 Madona paid
227 Renārs Šarakovs Vīri 40 Ebike maratons 3 Rīga paid
228 Jānis Romanovskis Vīri 50 Liecies mierā maratons 3 Ogre paid
229 Roberts Birkants Vīri NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
230 Pēteris Birkants Vīri 30 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
231 Viesturs Birkants Vīri 50 NN Sporta klubs maratons 3 Rīga paid
232 Raitis Zalitis Vīri 40 maratons 3 Saulkrasti paid
233 Gustavs Zatlers Vīri 40 maratons 3 Suži paid
234 Jānis Vaitkevics Vīri 30 Salaga Pro Cycling Team maratons 3 Jaunbērze paid
235 Vladislavs Peticonoks Vīri 30 Velo+ Bottari Baltic maratons 3 Jurmala paid
236 Uldis Ceske Vīri 40 Belo Cycling Project maratons 3 Riga paid
237 Oskars Ozols Vīri 40 Grohe Team Latvia maratons 3 Rīga paid
238 Aigars Krauklis Vīri 30 Grohe Team Latvia maratons 3 Rīga paid
239 Lauris Ermansons Vīri 40 KS Sporta klubs maratons 3 Allaži paid
240 Gundars Lazdāns Vīri 50 RK Liepāja maratons 3 Liepaja paid
241 Kārlis Skrastiņš Vīri 30 ReVelo maratons 3 Rēzekne paid
242 Ivars Logins Vīri 50 VeloRīts Gulbene maratons 3 Gulbene paid
243 Jānis Kolego Vīri 30 maratons 3 Auciems paid

Pusmaratons 3 posms

Nr.p.k. Vārds Uzvārds Grupa Komanda Distance Posms Pilsēta Statuss
1 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 3 Jelgava unpaid
2 Jānis Dūmiņš Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 3 Baldone unpaid
3 Nils Lībietis Jaunieši pusmaratons 3 Rīga unpaid
4 Zigmārs Zučiks Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 3 Rīga unpaid
5 Markus Mednis Jaunieši Valmieras Velo Vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
6 Māris Naļivaiko V 45 Velotreniņi.lv/Sufferfest pusmaratons 3 Liepāja paid
7 Sandis Nete V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 3 Cesis paid
8 Uldis Sakne V 45 pusmaratons 3 Ventspils paid
9 Pēteris Vaganovs Pusmaratona kungi Subarupower pusmaratons 3 Rīga paid
10 Andrejs Osipovs Juniori Subarupower pusmaratons 3 Rīga paid
11 Aleksandrs Vaganovs Pusmaratona kungi Subarupower pusmaratons 3 Rīga paid
12 Māris Briedis Pusmaratona kungi TietoEvry pusmaratons 3 Rīga paid
13 Ričards Krims Pusmaratona kungi elpo pusmaratons 3 Cēsis paid
14 Jānis Dābols Freijs Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
15 Reinis Fišers Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
16 Andrejs Pomenko Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
17 Oļegs Baško Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
18 Ivo Levāns Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
19 Aiga Paegle S 45 Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
20 Aleksejs Vorotincevs Pusmaratona kungi Engures sportam pusmaratons 3 Engure unpaid
21 Gunārs Zonbergs V 45 pusmaratons 3 Kuldīga paid
22 Ģirts Vanags Pusmaratona kungi Veloprieks Valmiera pusmaratons 3 Valmiera paid
23 Gusts Baltaisbrencis Jaunieši pusmaratons 3 Riga paid
24 Sintija Penka Sievietes U23 pusmaratons 3 Valmiera paid
25 Andis Penka Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
26 Ksenia Solovyeva Pusmaratona dāmas KS sporta klubs pusmaratons 3 Rīga paid
27 Juris Bērziņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Līgatne unpaid
28 Ainārs Ludboržs V 45 pusmaratons 3 Jēkabpils paid
29 Nils Lībietis Jaunieši pusmaratons 3 Rīga paid
30 Kristaps Zaļupe Pusmaratona kungi Labā Feja pusmaratons 3 Limbazi paid
31 Brigita Dubra Pusmaratona dāmas Hydra pusmaratons 3 Riga unpaid
32 Ilgonis Smildziņš V 60 Baldones velokomanda pusmaratons 3 Baldone paid
33 Līva Luīze Bleive Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Rīga paid
34 Artūrs Lubiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
35 Mārtiņš Garais Pusmaratona kungi DTG Mysport pusmaratons 3 Rīga unpaid
36 Pēteris Kreilis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
37 Vladislavs Hļiboiko Pusmaratona kungi The Last Gentleman! pusmaratons 3 Rīga paid
38 Valters Mūrnieks Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 3 Gulbene paid
39 Oskars Jaunbērziņš Juniori VeloRīts Gulbene pusmaratons 3 Gulbene paid
40 Ivars Ērglis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ādaži unpaid
41 Olafs Milčs Pusmaratona kungi Lidot.lv pusmaratons 3 Rīga paid
42 Alise Milča Jaunietes Lidot.lv pusmaratons 3 Rīga paid
43 Matīss Reinšmits Juniori Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
44 Laura Ratniece Pusmaratona dāmas mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
45 Mareks Ratnieks Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
46 Raivis Nīmants Pusmaratona kungi mammadaba pusmaratons 3 Latvija paid
47 Ralfs Leitis Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
48 Kristers Usārs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
49 Uldis Ozoliņš Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
50 Dzintars Harkins V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
51 Dainis Homko Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
52 Endijs Ramanis Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
53 Arvīds Zants Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
54 Ints Lērme V 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
55 Karīna Harkina Sievietes U23 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
56 Mārīte Kājiņa S 45 DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
57 Madara Fūrmane Pusmaratona dāmas DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
58 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 3 Jelgava paid
59 Raivis Dzosens Pusmaratona kungi Green Motors pusmaratons 3 Vācu kalni paid
60 Sigita Zvaigzne Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Cēsis paid
61 Nauris Žukas V 45 pusmaratons 3 Rīga paid
62 Santa Kazaine Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 3 Ilzene paid
63 Ģirts Markovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Raunas novads paid
64 Dmitrijs Šarovs Pusmaratona kungi DAKO ZIEMEĻVIDZEME pusmaratons 3 Valmiera paid
65 Kaspars Štrauhmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Salaspils novads paid
66 Andrejs Mambetovs Pusmaratona kungi - pusmaratons 3 Riga unpaid
67 Reinis Kancēvičs Jaunieši RRS Dzirciems pusmaratons 3 Rīga paid
68 Juris Libers V 45 velocom.lv pusmaratons 3 Rīga paid
69 Aivars Taraneks V 45 ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
70 Dzintars Breške V 45 pusmaratons 3 Limbaži paid
71 Arnis Taukačs Pusmaratona kungi 3M Latvija pusmaratons 3 Ādaži paid
72 Kārlis Švēde-Grīnbergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
73 Arnis Jurgels Pusmaratona kungi LMT pusmaratons 3 Rīga unpaid
74 Uldis Rumpis V 45 pusmaratons 3 Saldus paid
75 Elīna Medne Pusmaratona dāmas LMT pusmaratons 3 Rīga paid
76 Gatis Zvejsalnieks Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga unpaid
77 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 3 Jelgava unpaid
78 Jānis Levitass Pusmaratona kungi SK Priekuļi pusmaratons 3 Priekuļi paid
79 Rolands Burcevs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rezekne paid
80 Sasha Alexander Bowen Juniori pusmaratons 3 Riga paid
81 Rudolfs Dunauskis Jaunieši Dobeles SS pusmaratons 3 Dobele paid
82 Oskars Pļavnieks Pusmaratona kungi Ecenta pusmaratons 3 Ikšķile paid
83 Jānis Dūmiņš Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 3 Baldone paid
84 Dainis Jurgens Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cesis paid
85 Rūdolfs Piziks Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
86 Arvīds Pipirs Pipirs V 45 pusmaratons 3 Krasti paid
87 Matiss Sakne Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ventspils paid
88 Reinis Reinholds Pusmaratona kungi Bro bro Team pusmaratons 3 Cēsis paid
89 Ignas Ambrazas Pusmaratona kungi SK S-Sportas pusmaratons 3 Šiauliai paid
90 Edvards Vinters Juniori Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
91 Renāte Rodionova Sievietes U23 Carnikava pusmaratons 3 Carnikava paid
92 Arvīds Germovs V 45 pusmaratons 3 Mārupe paid
93 Renārs Lūsis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Upesciems paid
94 Mareks Kalažs V 45 pusmaratons 3 Jelgava unpaid
95 Aigars Straubergs Pusmaratona kungi Baltais pusmaratons 3 Mārupe paid
96 VIKTORS BAUMANIS V 45 Livelo/Zelta Zeme pusmaratons 3 Rîga paid
97 Jurģis Balodis V 45 pusmaratons 3 Smiltene paid
98 Uldis Freibergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
99 Māris Ločmelis V 45 FILTER pusmaratons 3 Rīga paid
100 Lauris Pozarnovs Pusmaratona kungi Baldones velokomanda pusmaratons 3 Riga paid
101 Mārtiņš Bērzājs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Saldus paid
102 Einārs Šveicers V 45 Dobeles dzirnavnieks/FellFree pusmaratons 3 Dobele paid
103 Aleksis Merga Pusmaratona kungi ĀdažiVelo pusmaratons 3 Rīga paid
104 Maris Dubra Pusmaratona kungi Hydra Alliance pusmaratons 3 Riga paid
105 Sergejs Jakovels Pusmaratona kungi Hydra Alliance pusmaratons 3 Riga paid
106 Kristaps Kunrads Pusmaratona kungi Kunradi pusmaratons 3 Rīga paid
107 Kristers Meijers Jaunieši Baltais pusmaratons 3 Rīga paid
108 Gustavs Ankravs Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera unpaid
109 Maija Viškinte Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Cēsis paid
110 Mārcis Viškints Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
111 Andris Jeršovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
112 Ainars Jansons V 45 MTB Priekuļi pusmaratons 3 Cesis paid
113 Kristaps Velauers Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
114 Kaspars Zemļickis Pusmaratona kungi Sanistal-Hansgrohe pusmaratons 3 Rīga paid
115 Uldis Veinbergs Pusmaratona kungi Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
116 Jānis Bibis Pusmaratona kungi Regbija Klubs "VIKINGI" pusmaratons 3 Liepājā paid
117 Mārtiņš Karlsons Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
118 Kaspars Vaisūns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Riga unpaid
119 Andrejs Slaikovskis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
120 Lelde Tilko Pusmaratona dāmas Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
121 Mārcis Tilko Pusmaratona kungi Riteņvasara pusmaratons 3 Rīga paid
122 Mārcis Andrejs Teriņš Juniori Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
123 Ēriks Bondars Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
124 Reinis Noritis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ogre paid
125 Sandis Sokolovs Pusmaratona kungi Rīgas satiksme pusmaratons 3 Salaspils unpaid
126 Uldis Lukstiņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
127 Didzis Prauliņš Pusmaratona kungi NN Sporta klubs pusmaratons 3 Rīga unpaid
128 Dainis Bekers V 45 pusmaratons 3 Lizdēni paid
129 Martins Skinkis Pusmaratona kungi MySport-DTG pusmaratons 3 Riga paid
130 Jānis Priedoliņš Jaunieši KNSS/MSĢ pusmaratons 3 Kuldīga unpaid
131 Andris Mašnjuks Pusmaratona kungi Ironwill Stell pusmaratons 3 Ogre paid
132 Ģirts Harkins Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 3 Smiltene paid
133 Renārs Roberts Balodis Jaunieši VeloLifestyle/SmiltenesBJSS pusmaratons 3 Smiltene paid
134 Linda Tautere S 45 pusmaratons 3 Ozolnieki paid
135 Jānis Brakovskis V 45 pusmaratons 3 Smiltene paid
136 Tomass Adamovičs Juniori pusmaratons 3 Ventspils paid
137 Uldis Rumpis V 45 pusmaratons 3 Saldus unpaid
138 Laura Pirtniece Pusmaratona dāmas RK Liepāja pusmaratons 3 Liepāja paid
139 Reinis Lācis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Smiltene unpaid
140 Rūta Brakovska Pusmaratona dāmas pusmaratons 3 Smiltene unpaid
141 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 3 Ulbroka paid
142 Andris Karlsons V 45 pusmaratons 3 Ulbroka unpaid
143 Māris Ulnicāns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
144 Mikus Herbsts Pusmaratona kungi EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
145 Dāvis Dreimanis Juniori EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
146 Jurijs Kovgers V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
147 Valts Mihelsons V 45 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
148 Aivars Strauss V 60 EMU Mālpils sporta klubs pusmaratons 3 Riga paid
149 Eduards Rieksts Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Liepāja paid
150 Mareks Vītols V 45 pusmaratons 3 Rīga paid
151 Toms Skujiņš Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
152 Matīss Zērvēns Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
153 Krista Pūcīte Pusmaratona dāmas ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
154 Raitis Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
155 Ģirts Cirvelis Pusmaratona kungi ROADEX pusmaratons 3 Rīga paid
156 Kaspars Kravalis Pusmaratona kungi MAPEI pusmaratons 3 Rīga paid
157 Andrejs Leontjevs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jurmala paid
158 Dainis Norītis V 60 pusmaratons 3 Ikšķile paid
159 Edgars Mickevičs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ķekavas novads paid
160 Voldemars kaktins Pusmaratona kungi Komanda pusmaratons 3 Ķegums paid
161 Kaspars Dzeguze Pusmaratona kungi VelveMST/ MAPEI pusmaratons 3 Baloži paid
162 Mārcis Ceijers Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Limbazi paid
163 Andis Skaistkalns Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Alūksne paid
164 Mārtiņš Bruņenieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 3 Rīga paid
165 Māris Kušners Pusmaratona kungi Krimuldas velo pusmaratons 3 Krimuldas Novads paid
166 Alvis Šķēps Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Cēsis paid
167 Gatis Pakalniņš Pusmaratona kungi Ikšķile Velo pusmaratons 3 Ikšķile paid
168 Kaspars Lubins Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Talsi paid
169 HARIJS PURIS V 45 Rigas Satiksme pusmaratons 3 Riga unpaid
170 Imants Nulle Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jelgava paid
171 Eduards Nulle Jaunieši pusmaratons 3 Jelgava paid
172 Uldis Spulle Pusmaratona kungi Savējais pusmaratons 3 Koknese unpaid
173 Jānis Skujiņš V 45 Baltais pusmaratons 3 Babīte unpaid
174 Artis Lacis Pusmaratona kungi BNV pusmaratons 3 Limbaži paid
175 Līga Actiņa Pusmaratona dāmas LiVelo / Zelta Zeme pusmaratons 3 Līvāni paid
176 Valters Vīķis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
177 Jānis Hartmanis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jēkabpils paid
178 Rihards Liepa Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
179 Māris Strādnieks Pusmaratona kungi Vellapēda pusmaratons 3 Skrunda paid
180 Krišjānis Vīksna Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Tukums paid
181 Dāvis Briedis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Koknese paid
182 Vladislavs Fesenko Pusmaratona kungi Velo+ pusmaratons 3 Riga paid
183 Mārtiņš Vīksne Pusmaratona kungi Sportland pusmaratons 3 Līgatne paid
184 Armands Eglitis Juniori pusmaratons 3 Stopiņu novads paid
185 Sandis Kalniņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Sigulda paid
186 Dainis Dosbergs Pusmaratona kungi D4 pusmaratons 3 Salaspils paid
187 Evelīna Ermane-Marčenko Sievietes U23 ZZK pusmaratons 3 Riga unpaid
188 Mārtiņš Kleinhofs Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Baloži paid
189 Artis Pujats Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
190 Mārtiņš Paupers Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
191 Oskars Locis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
192 Krišs Andrejevs Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
193 Edijs Strēlis Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
194 Sergejs Lepers Pusmaratona kungi VELOSHOPS pusmaratons 3 Krimūnu pagasts paid
195 Sergejs Juvženko Pusmaratona kungi TK "Sniegpulkstenīte" pusmaratons 3 Daugavpils paid
196 Kārlis Krēgers Pusmaratona kungi VELO SALDUS pusmaratons 3 Tukums paid
197 Renārs Zaļeskis Pusmaratona kungi KS sporta klubs pusmaratons 3 Ādaži paid
198 Lauris Grīns Pusmaratona kungi VILSA pusmaratons 3 Sigulda paid
199 Oskars Lubavs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Upeslejas paid
200 Beāte Funka Sievietes U23 pusmaratons 3 Saldus paid
201 Andrejs Ivanovs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Rīga paid
202 Tomass Randa Jaunieši pusmaratons 3 Rīga paid
203 Jurģis Eglītis Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Kuldīga paid
204 Raimonds Straume V 45 pusmaratons 3 Rīga paid
205 ARMANDS LIEPA V 45 pusmaratons 3 Valmiera paid
206 Jānis Dansons Pusmaratona kungi BT 1 MTB team pusmaratons 3 Salaspils paid
207 Zintis Gaspažiņš Pusmaratona kungi Velotreniņi.lv pusmaratons 3 Rīga paid
208 Uģis Zariņš Pusmaratona kungi ĶN pusmaratons 3 Ķekava paid
209 Ojārs Čeksters Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Ķekava paid
210 Aigars Umblejs V 45 pusmaratons 3 Sigulda paid
211 Ilvars Dūjiņš Juniori pusmaratons 3 Smiltene paid
212 Ilvars Kalniņš Jaunieši pusmaratons 3 Limbaži paid
213 Ilgvars Kalniņš V 45 pusmaratons 3 Limbaži paid
214 Edgars Mednis V 45 Āgenskalna klīnika pusmaratons 3 Ogre unpaid
215 Andris Siliņš Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Valmiera paid
216 Rainers Zviedris Jaunieši Valmieras velo vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
217 Andris Pivars V 60 pusmaratons 3 Ogre paid
218 Valdis Pivars Juniori ĶNSS pusmaratons 3 Ogre paid
219 Ilmārs Birskis Pusmaratona kungi Scarlight Movistar Team pusmaratons 3 Rīga paid
220 Ernests Eglitis Juniori pusmaratons 3 smiltene unpaid
221 Ralfs Eduards Vanags Jaunieši Valmieras Velo Vienība pusmaratons 3 Valmiera paid
222 Dzintars Geste V 45 Geste pusmaratons 3 Rīga paid
223 Almants Kalniņš V 45 MTB TALSI pusmaratons 3 Talsi paid
224 Jānis Gailis V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre paid
225 Mārtiņš Daļeckis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 3 Riga unpaid
226 Ivo Irbe Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 3 Riga unpaid
227 Mārcis Dedzis Pusmaratona kungi VELO EXPRESS AERIFY pusmaratons 3 Riga unpaid
228 Kristaps Zariņš V 45 pusmaratons 3 Rīga unpaid
229 Dagnis Zariņš Jaunieši pusmaratons 3 Rīga unpaid
230 Uvis Dambergs Pusmaratona kungi pusmaratons 3 Jelgava paid
231 Gusts Pikša Pusmaratona kungi VW KRASTA pusmaratons 3 Rīga paid
232 Zigmārs Bērziņš Pusmaratona kungi Velohooligans/Ķeizari 1 pusmaratons 3 Valmiera paid
233 Reinis Lapiņš Pusmaratona kungi Velo Iecava pusmaratons 3 Iecava paid
234 Kristofers Rācenājs Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga unpaid
235 Aksels Bresme Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga unpaid
236 Juris Damškalns Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga unpaid
237 Gints Lūsis Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga unpaid
238 Kārlis Vanags Pusmaratona kungi DTG-MySport pusmaratons 3 Rīga unpaid
239 Arvīds Pipirs V 45 pusmaratons 3 Krasti unpaid
240 Gvido Sabulis V 45 Virsotne/MARMOT pusmaratons 3 Priekuļi paid
241 Jānis Keiselis V 45 pusmaratons 3 Baldones lauku teritorija Sūnupes paid
242 Sandis Ādamsons Pusmaratona kungi Heisterkamp Transport Latvija pusmaratons 3 Krimuldas novads paid
243 Oskars Abolins V 45 pusmaratons 3 Talsi unpaid
244 Mārtiņš Romanovskis Juniori Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
245 Guntars Vilciņš V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
246 Rihards Prohorovs V 45 Ogre/Nesēdi mājās pusmaratons 3 Ogre unpaid
247 Guntars